טיול מסן פרנסיסקו 7 ימים

יוסמיטי, סדונה, סכר ההובר, פרסת הסוס, קניון ANTELOPE

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

טיול מסן פרנסיסקו 7 ימים

שיט בסן פרנסיסקו
טיול ג'יפים
ארוחת BBQ
מפל ההינומה
אל קפיטן
סכר ההובר
פרסת הסוס

מסלול טיול מסן פרנסיסקו 7 ימים

7 ימי טיול ל:
סן פרנסיסקו, יוסמיטי, לאס ווגס, סכר ההובר, סדונה, עמק המוניומנט, פרסת הסוס, קניון אנטילופ

יום 1: SAN FRANCISCO – BAY CRUISE – GOLDEN GATE BRIDGE 
את היום נתחיל בסיור בעיר סן פרנסיסקו הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם.  נתחיל את הביקור באזור הידוע Fisherman’s Wharf אזור הנמל הימי. פישרמנס וורף, שוכנת בחוף הצפוני, היא אחד מאזורי התיירות ההומים בעיר. חנויות מזכרות ודוכנים למכירת סרטנים וקלאם צ'אודר בקערות עשויות מלחם שאור פועלים בכל פינה. מהטיילת נוכל לצפות על הנופים מדהימים של המפרץ, של גשר שער הזהב ושל אלקטרז. נצעד בין חנויות המזכרות על לשון היבשה הנכנסת אל מי האוקיינוס ונראה את אריות הים הרובצים ומתחממים בשמש.
נעלה לשיט במפרץ נשוט תחת גשר הזהב ומסביב לכלא הידוע אלקטרז. לאחר השיט זמן לארוחת צהרים.
נמשיך בסיור לאתריה המפורסמים של העיר: גשר הזהב, כיכר היוניון, ציינה טאון, שכונת הפאר נוב היל. נסיים את היום בתצפית על העיר המוארת ונצא בדרכנו לעיירה בה נלון.

יום 2: YOSEMITE
מסלול הקיץ: נסיעה מזרחה אל הפרק הלאומי יוסמיטי, כ 3,100 קמ"ר של יערות, אגמים ומפלים. הפרק ממוקם בשטחי רכסי הסיירה נבאדה. נצפה באל קפיטן – סלע הגרניט המונוליטי הגדול בעולם. נראה את מפל ההינומה, הליכה קצרה תוביל אותנו למפל הגבוה ביותר בארה"ב 730 מ' בשם מפלי היוסמיטי.
מסלול חורף: סיור בעיירה היפה מונטריי הנמצאת על חופו של האוקיינוס, סדרת מפלים מפורסמים ואתר אירועים, כולל מסעדות של מאכלי ים, חנויות ופעילויות ספורט מים. נמשיך לטירת הרסט, סיור בארמון המלא באוצרות תרבות ועתיקות. הגעה למלון ללינה.

יום 3: LAS VEGAS
נסיעה מזרחה, נחצה את המדבר ועמק המוות עד שנגיע לבירת ההימורים לאס ווגס. נעצור להפסקה באוטלט הממוקם על גבול מדינת קליפורניה ונבאדה. בערב נצא לסיור בין בתי המלון המפורסמים של לאס ווגס הממוקמים לאורך "הסטריפ".
את הערב ניתן לסיים באחד המופעים (בתשלום) או כמובן בהימורים.

יום 4: LAS VEGAS – HOOVER DAM
לאחר ארוחת בקר קלה, ניסע לסכר ההובר, נלמד איך בנו את הפרויקט הענק ואת המשמעויות וההשפעה של הבניה על האזור כולו. עצירה אחרונה להימורים במכונות המזל בקו הגבול שבין המדינות. חזרה למלוננו בלאס ווגס.
סכר הובר הוא סכר קשת-כבידה מבטון מזוין שהוקם בקניון השחור של נהר הקולורדו, בגבול מדינת נבדה ומדינת אריזונה בארצות הברית. הוא נבנה בין השנים 1936–1931, במהלך השפל הגדול, ונחנך ב־30 בספטמבר 1935, על ידי פרנקלין דלאנו רוזוולט, הנשיא ה־32 של ארצות הברית.

יום 5: LAS VEGAS –SEDONA
נחצה את מדבר מוג'יב, נגיע למישור קולורדו וכביש 66 המפורסם. עד הגיענו לסדונה הידועה בשם היהלום שבמדבר. האזור מפורסם כאחד היפים שבאמריקה. נסיעה לאורך דרך נוף יפיפייה בנתיב הנחל "אווק", נפילת גובה 610 מ'. נוכל לצלם תמונות נוף יפות על רקע הסלעים והנחל.
סדונה היא עיר המשתרעת משני צדי קו המחוז בין קוקונינו ויאוואפאי בצפון אזור עמק ורדה באריזונה. נכון למפקד האוכלוסין בשנת 2010, אוכלוסייתה מנתה 10,031 נפש. היא שוכנת בתוך היער הלאומי קוקונינו. האטרקציה העיקרית של סדונה היא מערך תצורות אבן חול אדומה.
בעיירה דוכני מזכרות אינדיאנים וחנויות בוטיק לתיירים. לאחר הפסקה, ביקור בכנסיית הצלב הקדוש ממנה תצפית על האזור כולו על נופיו המיוחדים. נצא מסדונה לעבר פלגסטף ללינה.

יום 6: SEDONA – MONUMENT VALLEY – HORSESHOE BEND 
נתחיל את היום בביקור בפרק Monument valley אחד מהנופים הייחודיים של מערב ארה"ב ואחד מהמקומות היפים לצילום בשל הנופים המרהיבים. הפרק נמצא בלב ליבה של שמורת שבט הנבאחו, מהשבטים האינדיאנים הגדולים שבארה"ב.
באזור נמצא תצורות נוף ייחודיות שנחצבו באופן טבעי באבן החול האדומה, עמודים ומגדלים בגבהים של עד 300 מ'. הסיור שלנו יתחיל בטיול ג'יפים הנהוג בידי בני השבט ונוכל להבין את משמעות השם שבני הנבאחו נתנו לאזור: "כמו שאין עוד מקום כזה בעולם".
ארוחת BBQ (כלולה במחיר) לאחריה נסיעה לאחד האתרים היפים "פרסת הסוס" אתר בו נהר הקולורדו עושה עיקול של 280 מעלות ויוצר תמונה כמו של פרסת סוס. אחר הצהרים ביקור באגם פאוול ולינה בעיירה פייג'.

יום 7: ANTELOPE CANYON – VALLEY OF FIRE – LAS VEGAS 
נתחיל את היום בסיור בחלקו העליון של קניון אנטילופ נוכל לראות את תצורות הנוף שיוצרים הרוחות והמים בדיונות החול. מילים לא תוכלנה לתאר את הנוף הנפלא.
נתחיל את דרכנו חזרה ללאס ווגס בדרך נעבור את עמק האש Valley of Fire שנקרא כך בשל צבע וערבוב החולות שקרו לפני שנים רבות. המחזה יפה ביותר כאשר קרני השמש נשברות על פני מרחבי הדיונות.
הגעה ללאס ווגס בשעת ערב מוקדמת.
הערה: יש להכין מקום לינה בלאס ווגס או טיסת לילה מאוחרת
אפשרות לחזרה מאוחרת ללוס אנג'לס בעלות נוספת, מחייב אישור מראש.

לפרטים: 0722511902

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

טיול בחוף המערבי ארצות הברית, יציאה בכל שבוע בימי ג'

מידע נוסף אודות טיול מסן פרנסיסקו 7 ימים

סיום בלוס אנג'לס תוספת של $60 לנוסע בחלק מהטיולים, בהרשמה מראש

המחיר כולל:
אוטובוס או וואן ממוזגים
כניסות לאתרים בהתאם לתוכנית
6 לינות וארוחות בקר
שיט בסן פרנסיסקו
סיור בטירת הרסט – במסלול חורף

המחיר אינו כולל:
ארוחות שלא פורטו
ביטוחים אישיים

1. החזרה בשעת ערב מאוחרת
2. ההדרכה בשפה העברית, במהלך הטיול תינתן הדרכה גם בשפות נוספות
3. ביטול, עד 3 ימי עבודה לפני יציאת הטיול, ימי עבודה בארה"ב ב' – ו'
4. הטיולים מבוצעים ע"י חברה מקומית

TOURS FROM SAN FRANCISCO
טיולים מסן פרנסיסקו יציאה מהספרייה הציבורית
Public Library – 08:30 AM
100 Larkin St. San Francisco, CA at 08:30 AM

מחיר טיול מסן פרנסיסקו 7 ימים

ימים ולילות תטאריכים נוסע בחדר זוגי יחיד בחדר נוסע 3 ו-4 בחדר ילד 2-14
7 ימים - 6 לילות ימי שלישי $1,330 $1,730 $1,270, 1146

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

×

Powered by WhatsApp Chat

×
דילוג לתוכן