מערב ארצות הברית טיול 15 ימים


פניני המערב
מערב ארצות הברית
15 ימים – 13 לילות
קבוצות קטנות – 2021 – יציאות מובטחות
לאס ווגאס * סאן פרנסיסקו כולל שיט * לוס אנג'לס כולל יום ביוניברסל סטודיו * פארק יוסמיטי *  פארק ציון * ברייס קניון * גראנד קניון * פרסת הסוס * ויליאמס * עיירת הכורים קליקו * סאן דיאגו * נושאת המטוסים מיד וואיי

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

שיט בסאן פרנסיסקו

סיורי ערים
* סאן דיאגו * ויליאמס * לוס אנג'לס * סן פרנסיסקו * לאס ווגאס

ביקורים מיוחדים
גשר שער הזהב * צ'יינה טאון * פארק יוסמיטי * גראנד קניון * סכר ההובר דאם * עיירת הכורים קליקו * סכר גלן * פרסת הסוס * מוזיאון נושאת המטוסים

ביקורים בפארקים ואתרי טבע
פארק יוסמיטי * מריפוזה – עצי הסקויה גראנד קניון * סכר ההובר * אגם מיד * פארק ציון * הקניון האדום * ברייס קניון * אגם פאוול **פרסת הסוס * סכר הגלן  * יוניברסל סטודיו

כניסה לארה"ב מחייבת ויזה ודרכון בתוקף, לפחות חצי שנה מיום הכניסה לארה"ב – פרטים במשרדנו
סדר הביקורים עשוי להשתנות. ניתן לשלב שיט (קרוז), להוסיף יעדים

מסלול מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

ארצות הברית טיול מאורגן לחוף המערבי

יום 1: יום חמישי, תל אביב – לוס אנג'לס
טיסה מתל אביב ללוס אנג'לס (דרך אירופה). עם הנחיתה מפגש עם נציג החברה, העברה למלון.
לינה לוס אנג'לס

יום 2 – שישי: לוס אנג'לס LOS ANGELES
לוס אנג'לס העיר השנייה בגודלה בארה"ב, מרכז בינלאומי לעסקים, מסחר, בידור, תרבות, תקשורת, אופנה, מדע, טכנולוגיה וחינוך. העיר היא ביתם של מוסדות חשובים בתחומים מגוונים, והיא אחד ממרכזי הכלכלה החשובים ביותר בארצות הברית. העיר דורגה השלישית בעושרה, והחמישית באיתנותה והשפעתה בעולם. בשטח העירוני של העיר מתגוררים למעלה מ 4 מיליון תושבים. מסביב לעיר למעלה משמונים שכונות, עיירות וערים ובהם מתגוררים כ 18 מיליון תושבים. העיר סובלת מבעיות תחבורה קשות מכיוון שאין מערכת הסעה המונית יעילה. נצא לסיור מקיף "בעיר המלאכים" – באתרי התיירות השונים והמפורסמים, נעלה לתצפית הצופה על כל העיר ועל השלט המפורסם ״הוליווד״. נגיע לביקור בטיילת המפורסמת ״שדרות הכוכבים״ ונדרוך על המרצפות הנושאות את שמם של שחקני הקולנוע הידועים. ניסע לשכונת היוקרה בוורלי הילס ונצפה על הבתים והאחוזות המפוארות. נמשיך לרחוב רודאו הידוע בחנויות היוקרה! בסמוך לו נראה את המלון – בוורלי וילשאר – בו הוסרט הסרט ״אישה יפה״. ניסע אל חוף הים ווניס ביץ׳ – המכונה חוד התער התרבותי של לוס אנג'לס – במקום טיילת עם בוטיקים רבים, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט שונים. נקפוץ לביקור ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה הידוע גם במסעדות, מתקני השעשועים ובעיקר בגלל הגלגל הענק. נקנח בסיור רכוב בשכונת ווניס ביץ הבנויה לאורך תעלות מים.
לינה אזור לוס אנג'לס

יום 3: שבת, יוניברסל סטודיו
איסוף מהמלון, יום בילוי ביוניברסל סטודיו
לינה: לוס אנג'לס

יום 4: ראשון, לוס אנג'לס – סאן דיאגו – לוס אנג'לס
לאחר מנוחת השבת וארוחת הבקר, נצא דרומה לסאן דיאגו. העיר שוכנת בקרבת הגבול עם מקסיקו. גורם המשפיע על התרבות והרוגע הסוררים באזור בניגוד ללוס אנג'לס הרועשת. העיר התפתחה מאוד בתקופת מלחמת העולם השנייה בגלל בסיסי הצבא וחיל הים האמריקאי הנמצאים במקום. נבקר במספר אתרים מעניינים בעיר ובסביבתה. בחוף הים הנקרא – לה הויה, נחזה בצוקים, בעופות מגוונים ובכלבי ים השרועים על החול. נבקר בנושאת המטוסים – מיד-וואיי המפורסמת מימי מלחמת העולם השנייה. לאנייה גם נקודה ישראלית: האנייה קורקעה בשנת 1992 לאחר שהשתתפה במלחמת המפרץ. נטייל להנאתנו בטיילת המפורסמת בקרבת הנמל. ניסע על גשר קורנאדו ונראה את המלון הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני. המלון נפתח בשנת 1888 ופועל עד היום. אם הזמן יספיק לנו, נבקר בפארק בלבואה המפורסם. נקנח בביקור בעיר העתיקה של סאן דייגו העמוסה בחנויות בהן ניתן למצוא עבודות ומזכרות אינדיאניות וברובע חיי הלילה של סאן דייגו הנקרא – רובע הגאזלאמפ GAS LAMP. ארוחת ערב וחזרה למלון בלוס אנג'לס.
לינה לוס אנג'לס

יום 5  שני: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1
נצא מלוס אנג'לס בשעת בוקר מוקדמת, עלייה על כביש 101 הנקרא אל קמינו ריאל – דרך המלך. עצירה ראשונה בעיר סנטה ברברה הנחשבת לריביירה של קליפורניה בגלל מזג האוויר הנוח שלה. בעיר התגורר הנשיא לשעבר רונלד רייגן. נבקר בחצר מתחם המנזר שנבנה בידי נזירים ספרדים במטרה לנצר תושבי המקום.
ניסע ונבקר בעיירה סולבנג, המעוצבת בסגנון עיירה דנית, בתחילת המאה הקודמת התנחלו שם מהגרים דנים שהתקבצו מאזורים שונים בארה"ב. נמשיך בנסיעה מסנטה ברברה דרך הרי סנטה אינז לעיר סאן לואיס אוביספו ונבקר במלון המיוחד "מדונה אין" כשכל 109 חדריו מעוצבים ומרוהטים בעיצוב מוזר ושונה – לא לפספס ביקור בחדרי השירותים.
הפסקה לארוחת צהריים. משם נתחבר לכביש מספר 1 המפורסם (בקטעים המורשים לנהיגה) הנחשב לכביש היפה ביותר בארה"ב עם צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. עצירה במספר נקודות תצפית ייחודיות. נשתדל לעצור לתצפית על שמורת פילי הים. נבקר בעיירת האומנים המפורסמת – כרמל, בעלת ריכוז האומנים הגדול שפרסומה בא בעיקר בשל ראש העיר לשעבר, קלינט איסטווד.
לינה באזור

ימים 7 – 6 – שלישי רביעי: כביש מספר 1 – מוטריי – סאן פרנסיסקו – מודסטו
יום 7: המשך הנסיעה הסיורים והתצפיות לאורך כביש החוף.
בשעות הצהריים נגיע לסאן פרנסיסקו בה נבלה היום ומחר. סאן פרנסיסקו העיר הנחשבת לאחת הערים היפות בארה"ב ולעיר הליברלית ביותר בארה"ב. העיר קבלה 7 פעמים את התואר – העיר מספר 1 בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות.
נפתח את ביקורנו בהיכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. הבניין חרב לחלוטין ברעידת האדמה בשנת 1906 ונפתח מחדש בשנת 1915. נבקר ברחוב המפותל ביותר בעולם, רחוב לומברד, הנקרא בעגה הישראלית – רחוב הפרחים. נסיעה קצרה תביא אותנו לחוף הים. נטייל בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 PIER המפורסם באריות הים רבים הרובצים על הסלעים. נצא לשייט של כשעה במפרץ. נעבור מתחת לגשר הזהב, נחלוף בקרבת כלא אלקטרז, חזרה לרציף להפסקת צהריים. עם סיומה נמשיך לעוד מספר אתרים – היכל האומנויות והמדע, נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נרד משם לביקור בעיירת האומנים – סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות. ניסע לרכס הגבוה שבסאן פרנסיסקו הנקרא בשם הגבעות התאומות, מהגבעות תצפית על העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב, בכניסה לרובע יש מסעדה כשרה. בסיום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי ללינה בעיר מודסטו. עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב לאחר מציית גשר המפרץ, נעצור לתצפית באי המטמון נצפה על העיר המוארת בשלל אורות, מראה מדהים.
יום 6 לינה באזור סאן פרנסיסקו
יום 7 לינה במודסטו

יום 8 – חמישי: פארק יוסמיטי ומריפוזה או פארק עצי הסקויה וקינגס קניון
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הידועים בארה"ב. שמו של הפארק נגזר מהשם – אוזומטי – דב גריזלי באינדיאנית. נצפה במפל הגבוה – הינומת הכלה. נראה את צוק סלע הגרניט "המונוליטי" הגבוה ביותר בעולם הנקרא – אל קפיטן. ניסע לנקודה שממנה נצא להליכה רגלית קצרה במעבי היער לתצפית לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. נמשיך במעלה ההר אל נקודת – תצפית ממנה ניתן לצפות על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. נסיים במריפוזה – פארק קטן של עצי סקויה.
לחילופין – בהתאם לתנאי הדרך נבקר בפארק עצי הסקויה ובקינגס קניון – אזור בו גדלים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 – 10 מטר. נצפה בעצים הענקיים, נעלה לתצפיות מדהימות על רכס הסיירה נבאדה והעמקים שסביבו. בתום הביקור במקום נצא לכיוון לאס ווגס, עד הגיענו לעיירה בייקרספילד.
לינה בעיירה בייקרספילד

יום 9 – שישי: בייקרספילד – קליקו – לאס ווגאס – סכר ההובר – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבקר נצא בנסיעה לכיוון לאס וואגס. נחצה את מדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הענקיים ששמם התנכ"י ניתן להם ע"י המורמונים שעברו במקום. על גבול המדינות קליפורניה ונבאדה נעצור לקניות באוטלט הידוע PRIME – פריים. בדרך נבקר בעיירת הכורים הנטושה "קליקו" CALICO. העיירה נבנתה בסוף המאה ה-19 כאשר אנשים רבים עברו מערבה בעקבות הבהלה לזהב. במקום פעלו כ -50 מכרות כסף. עם ירידת ערכו וחוסר הכדאיות בכריית המחצב, המקום נעזב. מספר מבנים שופצו והם מאפשרים לנו לחוות את צורת החיים של המהגרים מערבה בתקופת הבהלה לזהב ואנשי המערבונים. אחר הצהריים נחלוף על פני לאס ווגס. נבקר בסכר ההובר HOOVER DAM, הסכר נקרא ע"ש הנשיא ה-31 של ארה"ב. הפרויקט הוכר כאחד מפלאי הטכנולוגיה של המאה ה – 20. הסכר הוקם כפרויקט לאומי בשנות המשבר הכלכלי של שנות ה-30. מטרתו שליטה במי נהר הקולורדו, חלוקת מים לחקלאות וייצור חשמל. בנית הסכר יצרה את אגם מיד MEAD שהוא הגדול באגמים המלאכותיים של ארה"ב, גובהו של הסכר 220 מר'. נגיע לווגס עיר האורות המדברית.
נוכל לצאת רגלית מהמלון לסיור במלונות "הסטריפ".
לינה לאס ווגס

יום 10: לאס וגאס
יום חופשי לסיורים "בסטריפ" – אזור התיירות המפורסם של לאס ווגס.
לינה – לאס וגאס

יום 11 – יום ראשון: לאס ווגס – הגרנד קניון הגדה הדרומית – ויליאמס – פלגסטף/טובא
נצא דרומה לכיוון אחד משיאי הטיול הגרנד קניון. בדרכנו נעצור לתצפית יפה על "נהר הקולרדו הקטן", אחד הנהרות שנשפכים אל נהר הקולורדו.
ניכנס אל הגרנד מצדו הדרומי של הקניון – נעצור בנקודות תצפית שונות. מכל נקודה נוכל לצפות בתצורות נוף שונות, צבעים וגוונים שונים. ממדיו של הקניון הקנו לו את שמו. אורכו למעלה מ – 400 ק"מ, רוחבו נע בין 15 ל-30 ק"מ ועומקו כ- 1,600 מר'. במרכז הקניון עובר נהר הקולורדו. נעבור בעיירה ויליאמס היושבת על צומת הדרכים של כביש 66 ROUTE. כביש 66 מפורסם בתרבות האמריקאית בהיותו הדרך הראשונה שחצתה את ארה"ב לכיוון מערב בזמן הבהלה לזהב. על דרך זו נכתבו שירים, יש אופנה ומוצרים שונים הנקראים בשם זה. בעיירה נמצא מזכרות ועיצובים התואמים את תקופת הזהב של הכביש.
לינה – פלגסטף/טובא

יום 12 שני: גשר הנבאחו – סכר הגלן – אגם פאוול – פייג' (פרסת הסוס)
פארק ברייס – סאדר CEDAR CITY
נצא צפונה, נעלה על גשר הנבאחו מעל נהר הקולורדו, נעצור לצילומים. נרד לדרך נוף בה נוכל לצפות בסלעים ענקיים בצורות שונות, נרד עד לגדת הנהר ונוכל לטבול במימי הקולורדו. נמשיך צפונה נגיע ונעלה לתצפית ייחודית ויפה על נהר הקולורדו מנקודה הנקראת "פרסת הסוס" – תפנית חדה של 270 מעלות של זרימת נהר הקולורדו – בצורת פרסה.
נגיע לסכר הגלן שעל נהר הקולורדו. ניכנס אל מרכז המבקרים, במרכז תצוגה והסבר על המבנה הטופוגרפי של האזור ותצפית יפה על נהר הקולורדו. הסכר נבנה בשנות ה 50 של המאה שעברה. בניית הסכר נעשתה במטרה לווסת את זרימת נהר הקולורדו ולייצור חשמל. בניית הסכר יצרה את אגם פאוול שהוא האגם המלאכותי השני בגדלו בארה"ב. נעבור בעיירה פייג'.
נסיעה לקניון ברייס. למרות ששטחו רק כ 145 קמ"ר, נחשב ליפה ביותר. תוך כדי סיור על גדות הקניון נוכל לראות תבליטי ההודוס בגווני אדום ולבן – מדהימים ביופיים. הקניון הנקרא על שם מנהיג מורמוני – אביעזר ברייס שחי בקניון מספר שנים ויצא באמירה מפורסמת על האזור ״מקום של גיהינום לאבד בו פרה״. הפארק נמצא בגובה של כ 2,400 מר' מעל פני הים. הרוחות, הגשמים והשלגים הם אלה שיצרו את תצורות הנוף הייחודיות המכונות בשם הודוס. לאחר הביקור בברייס קניון נצא ללינה בעיירה סאדר CEDAR.
לינה סאדר סיטי

יום 13 – יום שלישי: סאדר סיטי –- פארק ציון – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק הלאומי ציון. קניון שהתגלה על ידי מורמונים, מבחינתם המקום היה מדהים ושמימי והם נתנו לו את השם – ציון, על שמה של ארץ הקודש. שטחו של הפארק 593 קמ"ר. נחצה את הפרק בנסיעה ונצפה בתצורות הנוף הייחודיות שנוצרו בסלע בעל גווני האדום. בעמק זורם נהר בשם נהר הבתולה, נצפה בנופי הצוקים היפים ונצלם את הסלעים שיצרו מעין שער כניסה לפרק. אורכו של הקניון 24 ק"מ ועומקו מגיע עד 800 מר'. האקלים שבאזור מאפשר קיום מגוון גדול של בעלי חיים, בעלי כנף וצמחיה.
מפארק ציון נצא לבלות את הלילה האחרון של טיולנו בלאס ווגס המוארת.
לינה – לאס ווגס

יום 14: לאס ווגס – לוס אנג'לס – טיסה לישראל
נסיעה לשדה התעופה בלוס אנג'לס לטיסתנו ארצה

יום 15: נחיתה בישראל

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

15.4 // 29.4 // 20.5 // 10.6

8.7 // 29.7 // 12.8 // 19.8 // 9.9 // 7.10

מידע נוסף אודות מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

המחיר כולל:
טיסה בינל"א ת"א – לוס אנג'לס – ת"א, הטיסות דרך יעד ביניים
אירוח בבתי מלון דרגת תיירות טובה
קבוצות קטנות
ארוחות בוקר אמריקאיות, למעט לאס ווגס
העברות משדות התעופה למלונות וחזרה מהמלונות לשדות התעופה
הדרכה בעברית
כניסות לכל האתרים
כניסות לכל הפארקים שבמסלול
רכבים ממוזגים
טיפים לנותני השירות המקומיים – לא כולל המדריך (נהוג לתת 3$-4$ לנוסע ליום)

המחיר אינו כולל:
ארוחות שלא פורטו
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען
כל מה שלא נכלל בסעיף המחיר כולל

ביטוח בריאות ומטען – ניתן כיום לבצע ביטוח בריאות ומטען 180 יום לפני יציאת הטיול, התשלום הנו עבור מספר ימי הטיול בלבד, אך הוא תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה. קיים גם ביטוח ביטול מחמת כל סיבה, יש לבצע תוך 7 ימים מיום הכרטוס

מחיר מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

ימים ולילות תאריכים נוסע בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר נוסע 3 ו- 4 (כל אחד)
15 ימים 13 לילות 15.4 // 29.4// 20.5// 7.10 $3,990 $780 $3,690
15 ימים 13 לילות 10.6// 8.7 // 29.7//12.8//19.8//9.9 $4,390 $820 $3,950

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

דילוג לתוכן