מערב ארצות הברית טיול 15 ימיםמערב ארצות הברית
15 ימים – 13 לילות
2024 – יציאות מובטחות בכל יום שני
לאס ווגאס * סאן פרנסיסקו כולל שיט * לוס אנג'לס * פארק יוסמיטי *  פארק ציון * ברייס קניון * גראנד קניון * פרסת הסוס * סדונה
* מוניומנט וואלי * קניון אנטילופ

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

שיט בסאן פרנסיסקו

סיורי ערים
לוס אנג'לס * סן פרנסיסקו * לאס ווגאס

ביקורים מיוחדים
גשר שער הזהב * צ'יינה טאון * פארק יוסמיטי * גראנד קניון * סכר ההובר דאם *  סכר גלן * פרסת הסוס

ביקורים בפארקים ואתרי טבע
פארק יוסמיטי *  גראנד קניון * סכר ההובר * אגם מיד * פארק ציון * הקניון האדום * ברייס קניון * אגם פאוול *פרסת הסוס * סכר הגלן * סדונה * מוניומנט וואלי * קניון אנטילופ

כניסה לארה"ב מחייבת ויזה ודרכון בתוקף, לפחות חצי שנה מיום הכניסה לארה"ב – פרטים במשרדנו
סדר הביקורים עשוי להשתנות. ניתן לשלב שיט (קרוז), להוסיף יעדים

מסלול מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

טיול מקיף לחוף המערבי – ארה"ב, 15 ימים

סנטה ברברה, כביש מס' 1, (כרמל), סן פרנסיסקו, פארק היוסמיטי, לאס וגאס
סכר ההובר, סדונה, עמק מונומנט, Horseshoe Bend
קניון אנטילופ, עמק האש, גרנד קניון, ברייס קניון, פארק ציון

יציאת הטיול בכל יום שני בשבוע

מסלול הטיול

יום 1 ראשון: הגעה ללוס אנג'לס
הגעה עצמית ללוס אנג'לס, עם ההגעה איסוף והעברה למלון ממנו יוצא הטיול.
ניתן להקדים את ההגעה ללוס אנג'לס ולשלב סיורים בעיר (ראה הערה בסוף המסלול). ניתן להזמין באמצעותנו גם את הטיסות.

יום שני: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולוונג – כרמל
נצא מלוס אנג'לס דרך מחוז וונטורה לכיוון כביש החוף היפה של קליפורניה. תחנה ראשונה בסנטה ברברה, נבקר במתחם הכנסייה/מיסיון הספרדי נלמד על תרומתו לפיתוח האזור ושיטת פריסת המנזרים לאורך הדרך מסאן דיאגו ועד סאן פרנסיסקו. נמשיך לסולבנג – כפר שכאילו הובא ממדינת דניה. העיירה הוקמה ע"י מהגרים דנים שהתגוררו במקומות שונים והחליטו לשחזר את אורח החיים כפי שהיה נהוג במדינתם. נסתובב בין החנויות ונוכל לטעום עוגות ומאכלים דניים. נרד לכביש ה 1 מייל שמוליך אותנו בינות לחופים והדיונות של קליפורניה. נגיע לעיירה הציורית כרמל שהייתה ביתו של השחקן קלינט איסטווד שאף כיהן בה כראש העיר.
בשעות הערב נגיע לאזור סן פרנסיסקו ללינת לילה.

יום שלישי: סן פרנסיסקו על המים
את היום כולו נקדיש לאחת הערים היפות בעולם – סן פרנסיסקו. סיורנו יתחיל ברציף הדייגים הססגוני בעל שפע החנויות, מופעי הרחוב ודוכני הדייגים העמוסים. מהרציף נצפה על האי אלקטרז בו נמצא בית הכלא המפורסם.
נצא לשיט קצר במעבורת תוך צפיה נוספת בכלא אלקטרז ובגשר הזהב.
נסייר ברחוב הצר והמתפתל לומברד הנודע בכינויו "רחוב הפרחים".
בדרכנו לעיירת האומנים סוסוליטו נעבור על גשר שער הזהב המפורסם.
נחזור שוב למרכז העיר בכדי לראות את בניין העירייה והמרכז השילטוני ונערוך תצפית על העיר מהגבעות התאומות. לעת ערב נטייל ברובע הסיני המאופיין בססגוניותו ובניחוחותיו ומשם נעשה דרכנו לכיוון פארק היוסמיטי.

יום רביעי: פארק היוסמיטי
יומנו יוקדש היום לפלאי הטבע. נבקר בפארק היוסמיטי הנחשב לפארק היפה ביותר במדינת קליפורניה. נראה את "אל קפיטן", צוק הגרניט החשוף הגדול ביותר בעולם. נצפה על מפל היוסמיטי, מהמפלים הגבוהים בצפון אמריקה, ומפל הינומת הכלה והנהר הזורם לאורך הפארק. [ מסלול החורף נובמבר – אפריל ובכפוף לתנאי מזג האוויר סיור בעיירה היפה מונטריי הנמצאת על חופו של האוקיינוס, סדרת מפלים מפורסמים ואתר אירועים, כולל מסעדות של מאכלי ים, חנויות ופעילויות ספורט מים. נמשיך לטירת הרסט, סיור בארמון המלא באוצרות תרבות ועתיקות.]
לינה בעיירה .STEVENSON RANCH

יום חמישי: לאס וגאס
בנסיעה בנופים מדבריים, נחלוף על פני עצי יהושוע המיוחדים ששמם ניתן להם ע"י המורמונים שעברו באזור. ונגיע אל בירת ההימורים העולמית – לאס וגאס. את סיורנו "בסטריפ" (אזור המלונות המפורסם נתחיל במלון מיראז' בו נחזה בהתפרצות הר געש ובמלון אי המטמון נבקר בעולם הפיראטים. נרד למסתרי הפירמידה במלון הלוקסור וכמובן נבקר במלונות ניו-יורק ניו-יורק והבילאג'יו. בתום סיורנו נהיה חופשיים להסתער על שולחנות ההימורים ומכונות המזל ונעביר לילה בעיר שאינה נרדמת לעולם.

יום שישי: סכר ההובר
לאחר לילה של בילויים ללא שינה, נצא אל ה"הובר דאם" – הסכר הגדול ביותר בארה"ב. נבין כיצד נבנה הסכר  ונצפה באגם "מיד" שנוצר כתוצאה מבניית הסכר.
אגם המיד הוא האגם המלאכותי הגדול ביותר בארה"ב.
הסכר נבנה בשנות המשבר הכלכלי הגדול שהיה בארה"ב בשנות ה 20 ו ה 30  של המאה הקודמת כפרויקט לאומי שמטרתו לייצר עבודה בשנות השפל, לייצור חשמל ע"י הטורבינות הענקיות וכן כמקור מי שתיה והשקיה לחקלאות. בשנים האחרונות בעקבות היובש הרב והבצורת הדלדלו מקורות המים של נהר הקולורדו שהזין את המקום.

שבת: לאס וגאס – סדונה
נתחיל את הטיול בנסיעה לאורך המדבר המוהאבי לכיוון פלאטו קולורדו בכביש 66. כביש 66 הדרך הראשונה שחצתה את ארה"ב לכיוון המערב והפכה לאייקון תרבותי. סדונה ידועה כתכשיט המדבר והנחשבת לאחד מהמקומות היפים ביותר בארה"ב.  ניסע לאורך אפיק קניון אלונים – Oak Creek Canyon היורד לעומק של 610 מטרים. נעצור לצילומים של הסלעים האדומים ולנופים של הקניון.
נוכל גם להשקיף על Slide Rock State Park. הפסקת צהרים בסדונה, נוכל לבקר בחנויות, גלריות ובוטיקים לחפצי אומנות אינדיאנים אוטנטיים. לאחר ארוחת הצהריים נצא לקפלה של הצלב הקדוש  Chapel of the Holy Cross. ברכנו ניפגש  בנופים הפנורמיים של סדונה ובתצורות של הסלעים האדומים הכוללים גם את סלע הפעמון Bell Rock, את Courthouse Butte ואת Cathedral Rock.
בשעות אחר הצהריים המאוחרות נעזוב את אזור סדונה
לכיוון  Flagstaff ללינה – Country Inn & Suites

יום ראשון: סדונה – עמק מונומנט – Horseshoe Bend
נתחיל את היום בנסיעה לכיוון עמק המונומנט, אחד הסמלים של אמריקה המערבית ואחד מהמקומות המלכותיים והמצולמים ביותר ברחבי העולם. בלבה של מדינת המהאבו מצוי ה-Magestic Park  המכיל יצירות אבן חול המגיעות לגבהים של עד 300 מטר.
נפתח בטיול ג'יפים המודרך על ידי האינדיאנים המקומיים. הנסיעה תוביל אותנו  אל תוך העמק, נלמד להבין מדוע האינדיאנים קוראים למקום "לא דומה לשום מקום בעולם". נעצור לבר-ב-קיו (כלול במחיר). נסיעה לכיוון נהר הקולורדו לביקור ב- Horseshoe Bend – פרסת הסוס, נקודה בה נהר הקולורדו עושה סיבוב של 280 מעלות, מחזה מרהיב וייחודי לאזור. בשעות הצהריים המאחרות נגיע לאגם Powell  לינה בעיירה Page

יום שני: קניון אנטילופ – עמק האש – לאס וגאס
נתחיל את היום במקום בו, עפ"י הפולקור המוהאבי "המים זורמים אל תוך הסלעים". נטייל בחלק העליון של עמק אנטילופ ונראה את הדיונות המרהיבות אשר נוצרו על ידי הרוח, המים והחול.
מילים אינן יכולות לתאר את המחזה המרהיב שנוצר על ידי הטבע. לאחר מכן נמשיך לכיוון "עמק האש" הקרוי על שם יצירות החול האדום שנוצרו על ידי חולות נודדים ודיונות לפני שנים רבות, בתקופת הדינוזאורים. הביקור שלנו מתוזמן כך שנוכל לצפות בעמק העולה ב"אש" כאשר קרני השמש מאירות לתוך העמק. (תלוי במזג האוויר). עזיבה לכיוון לאס וגאס בשעות הערב המוקדמות.

יום שלישי: לאס ווגס
יום מנוחה בלאס ווגס במלון לוקסור, ממנו יוצא הטיול ביום רביעי. (ניתן לסדר מלונות אחרים, יחייב הגעה עצמית  לנקודת היציאה לטיול ביום רביעי).

יום רביעי: לאס וגאס – גרנד קניון 
את היום נתחיל בנסיעה דרום מזרח, דרך המדבר העוברת בשטחו של שבט הנבאחו האינדיאני עד הגיענו אל אחד משבעת פלאי תבל הגרנד קניון. אנחנו נכנסים מכניסתו הדרומית של הפרק. ניסע ונעצור לתצפיות לאורך הגדה הדרומית, נבין איך הנהר חתר בתוך הסלע ויצר את הקניון וצורות הטבע המרשימות.
נמשיך בדרכנו מזרחה נעבור ליד דוכני מזכרות אינדיאנים ונגיע ללינה בעיירה פייג'.

יום חמישי: קניון אנטילופ – ברייס קניון
נתחיל את היום בביקור בקניון אנטילופ, המכונה ע"י האינדיאנים המקומיים "המים שחותרים בסלע". תצורות הנוף המדהימות שנראה נוצרו בטבע ע"י תנועת החולות, הרוחות והמים. נסיעה קצרה לאגם פאוול, האגם המלאכותי השני בגודלו בארה"ב. האגם נוצר בעקבות בנייתו של סכר הגלן הסמוך
נמשיך בנסיעה מערבה לעבר קניון ברייס. בעקבות השלגים והרוחות וסוגי הסלע שבמקום, נוצרו במקום פסלים שהטבע יצר. נלך בטיילת העוברת לאורך המצוק ונוכל לראות את יצירות הטבע. בשעות השקיעה קרני השמש יוצרים תמונות נוף מדהימות. נמשיך בנסיעה עד הגיענו למלון. לינה קנאב או סאדר סיטי

יום שישי: פארק ציון – לאס וגאס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון פארק ציון.
הפארק ירש את שמו על ידי המורמונים אשר התיישבו באזור. הם נתנו את השם לפארק בטענה כי הביקור בו הוא כמו חוויה דתית, ההדר של ההרים והשקט של המדבר מספק לך את הרגשה כאילו העבירו אותך למקום אחר. נסייר בפארק ונוכל ליהנות משביל הליכה קצרה לאורך נהר הבתולה העובר דרך הפארק, לפני שנעזוב את האזור מדהים הזה לערב בלאס וגאסיום 14 שבת: העברה לשדה התעופה, בהתאם למועד וליעד הטיסה.

שבת: העברה לשדה התעופה לטיסה ארצה (באם יעד הטיסה לישראל)

יום 15 ראשון: נחיתה בישראל (באם יעד הטיסה לישראל)

הערה: הגעה ביום שישי ללוס אנג'לס כולל:
העברה למלון
מלון Hollywood super 8 (או מלון אחר) 3 לילות
יום טיול בלוס אנג'לס (הדרכה באנגלית, ניתן בעלות נוספת להזמין הדרכה בעברית)
העברה לנקודת היציאה לטיול
עלות נוספת לכל נוסע: $310

                                 ניתן להאריך את השהיה בווגס, לטוס לניו יורק למספר ימים, לצאת לקרוז, לטוס למיאמי ועוד

 

Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

טיול מערב ארה"ב – יציאה בכל יום שני בשבוע

מידע נוסף אודות מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

המחיר כולל:
אירוח בבתי מלון דרגת תיירות טובה
ארוחות בוקר אמריקאיות, למעט לאס ווגס
העברות משדות התעופה למלונות וחזרה מהמלונות לשדות התעופה
הדרכה בעברית, במהלך הטיול תינתן הדרכה גם בשפות נוספות
כניסות לכל האתרים
כניסות לכל הפארקים שבמסלול
רכבים ממוזגים
טיול ג'יפים
טיפים לנותני השירות המקומיים – לא כולל המדריך (נהוג לתת $4-$5 לנוסע ליום)

המחיר אינו כולל:
טיסה בינל"א ת"א – לוס אנג'לס, לאס ווגס – ת"א
ארוחות שלא פורטו
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען
כל מה שלא נכלל בסעיף המחיר כולל

הערות:

  1. החזרה בשעת ערב מאוחרת
  2. ההדרכה בשפה העברית, במהלך הטיול תינתן הדרכה גם בשפות נוספות
  3. ביטול, עד 3 ימי עבודה לפני יציאת הטיול, ימי עבודה בארה"ב ב' – ו'
  4. הטיולים מבוצעים ע"י חברה מקומית
  5. ניתן לתאם, באמצעותנו המשך הטיול ביעדים נוספים, טיסה ושהות בניו יורק, יציאה לקרוז
  6. ניתן לרכוש באמצעותנו גם ביטוח נסיעות וגם טיסות בינלאומיות

לפרטים: סטאר טורס 0722511902

 Culver City – 07:00 AM איסוף ממלון שרתון

Four Points Sheraton Hotel – 5990 Green Valley Circle

ביטוח בריאות ומטען – ניתן כיום לבצע ביטוח בריאות ומטען 180 יום לפני יציאת הטיול, התשלום הנו עבור מספר ימי הטיול בלבד, אך הוא תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה.

מחיר מערב ארצות הברית טיול 15 ימים

ימים ולילות תאריכים נוסע בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר נוסע 3 - ילד גילאי 2 - 14
15 ימים 13 לילות בכל יום שני $2,830 $750 $2,520 - $2,345

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

דילוג לתוכן