ארצות הברית מחוף לחוף 26 ימים, נהיגה עצמית

ארה"ב מחוף לחוף – ומה שבאמצע

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

ארצות הברית מחוף לחוף 26 ימים, נהיגה עצמית

פעמון החירות
ביקור במוזיאון השואה – וושינגטון
האמיש
ווטקינס גלן
מפלי הניאגרה
הר רשמור
ילוסטון
יוסמיטי
שיקאגו
פיר 39 סן פרנסיסקו
מפגשים עם אוכלוסיות שונו
נהר המיסיסיפי

מסלול ארצות הברית מחוף לחוף 26 ימים, נהיגה עצמית

ארצות הברית טיול מחוף לחוף בנהיגה עצמית 26 ימים – 24 לילות

מסלול הטיול ארצות הברית מחוף לחוף

יום1: הגעה לניו יורק – NEW YORK
טיסה מתל אביב לניו יורק, העברה למלון במרכז מנהטן, את יתרת היום נוכל להקדיש לתחילת הסיורים בעיר.
לינה ניו יורק

יום 2: ניו יורק
יום בילוי בתפוח הגדול, נוכל לסייר בעיר הגדולה, לבקר בסנטרל פארק ,Central Park להנות מחלונות הראווה של השדרה החמישית, לבקר בספריה העירונית המרשימה. כמובן שלא נפספס ונבקר גם ביום וגם בערב בכיכר הטיימס TIMES SQUER המוארת.
נוכל לקחת את הרכבת התחתית אל העיר התחתית, לסייר באזור הבורסה, בתי המשפט והעיריה, לקחת את המעבורת העוברת ליד פסל החרות ולצפות בקו הרקיע של העיר ועוד. מומלץ מאוד לא לוותר על עליה לאחת מתצפיות העיר.
לינה ניו יורק

בתשלום נוסף ניו יורק
עליה לאחת מתצפיות העיר, State Empire, One World Observatory, Top of the Rock
סיורים מודרכים בשפה העברית
אוטובוס התיירים הדו קומתי hop on hop off – הדרכה מוקלטת בעברית, עולים ויורדים כמה שרוצים
טיסה מעל מנהטן
שיט בנהר ההדסון
שיט וארוחת ערב

יום 3: ניו יורק – פילדלפיה – וושינגטוןNYC – PHILADELPHIA – WASHINGTON, D.C
עוזבים את ניו יורק, כיוון הנסיעה שלנו הוא דרום מערב לפילדלפיה.
העיר המכונה מכונה "City of Brotherly Love". פילדלפיה המכונה גם "פילי" מוכרת כמקום לידתה של ארה"ב. בדרכנו נוכל לעצור לביקור קצר (אם תצאו מוקדם בבקר) במפרץ של העיר בלטימור. עם ההגעה לפילי, נבקר בפעמון החירות. נחצה את הכביש לביקור באולם החירות הנמצא מצדו השני של הרחוב. האולם בו הוכרזה עצמאותה של ארה"ב בתאריך 4 ביולי 1776. בסמוך נמצא בית הכנסת "קהל קדוש מקווה ישראל" (רח' מרקט בקטע שבין רח' 4 לרח' 5) שבו 2 אנדרטאות מעניינות מאוד. האנדרטה הראשונה של אוריה לוי שהיה הקצין היהודי הבכיר ביותר ששירת בסוף המאה ה 18 ותחילת המאה ה 19 בצי של ארה"ב (כדאי לקרוא את קורות חייו) ואנדרטה לזכרו של סא"ל יוני נתניהו שנפל בקרב לשחרור בני הערובה באנטבה. נסיים בנסיעה בשדרת הדגלים וכמובן לא נשכח להצטלם עם פסלו של רוקי בלבואה במדרגות המוזיאון לאומנות של פילדלפיה.
לקראת ערב נגיע לבירת ארה"ב וושינגטון די.סי.
לינה וושינגטון

יום 4: וושינגטון WASHINGTON, D.C
יום שלם נקדיש לבירת ארה"ב, נבקר במוזיאון השואה (להתמקד בקומת הקרקע החדר של דניאל). כדאי להירשם ולבקר במדפיס הממשלתי
(https://washington.org/visit-dc/guide-bureau-engraving-printing) סיור באתר בו מודפסים שטרות הדולר. נבקר במוזיאון התעופה, נעבור ליד גבעת הקפיטול. נצעד לאורך שדרת האנדרטאות בדרכנו נעבור ליד הבית הלבן. נבקר באנדרטאות של מלחמות העולם, מלחמת קוריאה, מלחמת ויאטנאם, האנדרטה ללוחמות. נעלה לבניין בו מוצב פסלו הענק של לינקולן ונסיים ליד פסלו שך מרטין לותר קינג. ככל שיוותר זמן ויש לנו כוח נבקר בבית הקברות ארלינגטון. נעבור בנסיעה ליד מצבת איווג'ימה. נקנח בהליכה לאורך נהר הפוטומק.
נחזור למלוננו

בתשלום נוסף בוושינגטון
אוטובוס התיירים הדו קומתי hop on hop off
סיור יום ו/או סיור ערב מודרכים
סיור מודרך בארלינגטון
שיט בנהר הפוטומק

יום 5: וושינגטון – גטסבורג – האמיש – הרשי – ווטקינס גלן
WASHINGTON – GETTYSBURG – AMISH – HERSHEY – Watkins Glen
אנחנו נוסעים צפונה ותחנתנו הראשונה היא גטסבורג אתר הזיכרון למלחמת האזרחים האמריקאית. גטסבורג שבה נערך הקרב הגדול ביותר במלחמה. זה גם האתר שבו בשנת 1863 נשא הנשיא האמריקאי לינקולן את נאומו
נסיעה לכפר האמיש (The Amish Village) – מהגרים מאירופה השומרים על הלבוש האירופי שלהם. הם מקדשים את אורחות החיים כפי שחיו באירופה לפני שנים רבות. הם לא משתמשים בחשמל, מעבדים את האדמה בשיטות היסטוריות ונוהגים בעגלה הרתומה לסוסים.
נמשיך צפונה למפעל השוקולד של הרשי – הפתעה מתוקה. ביקור במפעל הרשי מהגדולים בעולם לייצור שוקולד. נוכל לראות את תהליך הייצור, לטעום שוקולד ולרכוש ממוצרי המקום.
אנו ממשיכים צפונה לביקור בווטקינס גלן Watkins Glenקניון מקסים ובו מפלי מים, נרד לאורכו (ההליכה לא קשה, אחד מאתנו יצטרך לחזור ולהביא את הרכב).
לינה קורנינג

יום 6: ווטקינס גלן – בופאלו – המפלים Wankins Glen – Buffalo – Niagara Falls
נמשיך בנסיעתנו צפונה לעיירת הגבול בופאלו, נבקר בצד האמריקאי של המפלים, נעבור את הגבול לצדו הקנדי (אין צורך בוויזה) ונגיע אל המפלים מצדם הקנדי. לא נוכל לפספס את רחש המים הזורמים בעוז. לאחר הסיור, התארגנות במלון, נרד לצפות במפלים המוארים בשעות הלילה.
לינה מפלי הניאגרה

בתשלום נוסף מפלי הניאגרה
טיסה מעל המפלים
צפיה בסרט ה IMAX על מסך ענק
שיט בספינה המפורסמת Maid of the Mist השטה מהמעגן אל המפלים
עליה לתצפית על המפלים Skylon Tower

יום 7: מפלים – האגמים הגדולים – דטרויט
NIAGARA FALLS – THE GREAT LAKES – DETROIT
נסיעה לכיוון העיירה ניאגרה על האגם Niagara on the Lake, עיירת תיירות היושבת על אחד האגמים הגדולים שבין ארה"ב לקנדה.
בדרך נעצור לתצפית על הטורבינות לייצור חשמל. כמובן שנעצור לביקור ליד שעון הפרחים (יש במקום שירותים נקיים). נעבור את הגבול חזרה לארה"ב.
נסיעה לדטרויט הידועה בתור ,"Motor City USA"בעיר מתגוררת אוכלוסייה ערבית גדולה.
דטרויט היא העיר הגדולה ביותר במדינת מישיגן שבארצות הברית. העיר מהווה את מרכז תעשיית הרכב האמריקאית, ונפגעה קשות ממעבר מרבית התעשייה לדרום-מזרח אסיה, החל משנות ה-90 של המאה ה-20. רבעים שלמים בעיר התרוקנו מיושביהם.
לינה באזור דטרויט

ימים 9/8: דטרויט – שיקאגו DETROIT – CHICAGO
בבקר כדאי לבקר ב Ford Piquette Avenue Plant מוזיאון הממוקם במקום בו תוכננו המכוניות הראשונות של חברת פורד כולל תצוגת מכוניות עתיקות, תשלום במקום.
נצא לדרכנו לשיקאגו. הנסיעה עוברת לאורכו של אגם מישיגן Lake Michigan.
שיקגו היא העיר הגדולה ביותר במדינת אילינוי והשלישית בגודלה בארצות הברית. העיר היא מושב המחוז של מחוז קוק. המטרופולין של שיקגו, מתפרסת על פני שבעה מחוזות של אילינוי כמו גם על פני מחוז אחד של אינדיאנה ומחוז אחד של ויסקונסין. בעיר קהילה יהודית גדולה מאוד. קהילה פולנית גדולה. העיר ידועה גם בשמה עיר הרוחות Windy City, ע"ש הרוחות החזקות הנושבות מהאגם.
כדאי לבקר במוזיאון המדע והתעשיה Chicago science and industry
בכתובת: 5700 S Lake Shore Dr, Chicago, הנסיעה על כביש S Lake Shore מהנה שכן היא עוברת לאורך האגם, ניתן לעצור בנקודות שונות.
נלך לאורכו של ה Magnificent Mile הנמצא בדאון טאון של העיר לאורכו חנויות יוקרה ומעצבים. ניתן לקחת שיט על האגם, לטפס לראשו של מגדל (יש עלות) Willis Tower הידוע בשמו הקודם מדגל סירס. המגדל מתנשא לגובה של 110 קומות ועש שנת 1998 היה המגדל הגבוה ביותר בעולם. 233 S Wacker Dr, Chicago. בערב ניתן לצאת לבילוי ב Navy Pier 600 E Grand Ave, Chicago, אזור בילוי ענק השוכן על חופו של אגם מישיגן.
לינה באזור שיקאגו

יום 10: שיקאגו – נהר המיסיסיפי – סייאוקס
CHICAGO – MISSISSIPPI RIVER CROSSING – SIOUX CITY
עד כה נסענו באזורים שהיו מאופיינים בהרים ויערות. אנחנו נכנסים לאזורי המישור. חוצים את אזור המיד ווסט Midwest, האזור מאופיין בחוות ענק, שדות ומרחבים עצומים של גידולי תירס, חיטה וחוות בקר לחלב.
נגיע אל נהר המיסיסיפי הידוע, נחצה אותו למדינת IOWA, כפי שעשו חברי המשלחת לואיס וקלרק. משלחת לואיס וקלארק הייתה המשלחת היבשתית הראשונה שבה נחצתה אמריקה הצפונית, ממזרח היבשת אל חוף האוקיינוס השקט ובחזרה, מטעם ארצות הברית. את המשלחת, שפעלה בין 1804 ל-1806, הובילו סגן משנה מריווד'ר לואיס וסרן ויליאם קלארק, מצבא ארצות הברית. המערב התיכון הוא אזור של ארצות הברית של אמריקה המכונה "ארץ הלב של אמריקה". מתייחס לתפקידה העיקרי בענפי הייצור והחקלאות של המדינה, כמו גם שילוב של ערים מסחריות גדולות ועיירות קטנות הנחשבות יחד כנציגה הרחבה ביותר של התרבות האמריקאית.
המערב התיכון האמריקאי היה ביתם של יותר מרבע מנשיאי ארה"ב וכן מקום הולדתם של הממציאים והיזמים של רוב הטכנולוגיה המזינה את כלכלת העולם. המערב התיכון הוא גם ביתם של טבע שופע כולל האגמים הגדולים העצומים בצפון -באזורים הנרחבים המשתרעים עד צפון מינסוטה, וויסקונסין ומישיגן ונשפכים לקנדה.
לינה סייאוקס

יום 11: סייאוקס – אדמת ההפקר – הר רשמור – רפיד סיטי
SIOUX CITY – BADLANDS – MT. RUSHMORE – DEADWOOD/RAPID CITY
הבקר אנחנו ממשיכים בנסיעה מערבה וחוצים את משטחי העשב העצומים של מדינת דרום דקוטה South Dakota עד לפארק הלאומי: אדמות ההפקר .Badlands National Parkבעבר משכנם של בהמות הבופאלו והאנטילופות. השטח מאופיין בגבעות וסלעים בצורות וצבעים שונים. נמשיך לגבעות השחורות Black Hills שהיוו מקום מפלט לשבטים אינדיאנים. הגבעות השחורות הן רכס הרים קטן ומבודד, המתנשא מעל וממערב למישורים הגדולים של צפון אמריקה, במערב דקוטה הדרומית ונמשך לתוך ויומינג שבארצות הברית. פסגת הרני בגובה 2,208 מטר היא הפסגה הגבוהה ברכס. היער הלאומי הגבעות השחורות נמצא בתחום הרכס. נגיע להר רשמור Mount Rushmore בו חקוקים בסלע פסלי הענק של הנשיאים:
Washington, Jefferson, Lincoln and Roosevelt. הפסלים נבנו ע"י הפסל גאסטון בורגלם המחווה לנשיאים הגדולים הראשונים של אמריקה. המקום הוכרז כאתר מורשת אמריקאית.
לינה רפיד סיטי

יום 12: רפיד סיטי – הרי ביג הורן – קודי
DEADWOOD/RAPID CITY – BIGHORN MOUNTAINS – CODY
אנו עוזבים את הדקוטות ונכנסים למדינת וויומינג Wyoming, שטחה של המדינה מאופיין ע"י שילוב של רכסי הרים, מדבריות ושטחי ענק של עשב grasslands. ויומינג היא מדינה בארצות הברית. פירוש שמה באחת השפות האינדיאניות המקומיות הוא "המישורים הגדולים". אף שהיא העשירית בשטחה בין מדינות ארצות הברית, אוכלוסיית המדינה היא הקטנה ביותר.
בערב נגיע לקודי – עיר שבעירה מתפרנסת מתיירות האזור, בעיקר לילוסטון. העיר נמצאת בגובה 1,500 מר' מעל פני הים. נהר השושון Shoshone חוצה אותה תוך יצירת מספר קניונים.
לינה קודי

יום 13: קודי – ילוסטון CODY – YELLOWSTON
אחד משיאי הטיול הביקור בפארק הילוסטון. ניסע בדרך נוף (כשעתיים) בין ההרים והיערות של ויומינג עד הגיענו לילוסטון. הפארק הלאומי הראשון של ארה"ב. הפרק משתרע בין מדינות ויומינג, איידהו ומונטנה. הפרק הוכרז כאתר מורשת ע"י אונסק"ו. בפארק תופעות גיאולוגיות ייחודיות. חייבים לחכות להתפרצויות הגייזרים, ביניהם הידוע Old Faithful, ניקח מפה ממרכז המבקרים ונחליט איך מבלים את יתרת היום. בין האטרקציות: קניונים וחיות בר המסתובבות בשטח הפארק, אגם ילוסטון, מפלים, מעיינות חמים ועמק היידן Hayden Valley.
לינה west yellowstone

יום 14: ילוסטון – פרק טיטון – סולט לייק
YELLOWSTONE – GRAND TETON – SALT LAKE CITY
נסיעה דרומה מהילוסטון ונחצה בנסיעה חווייתית את Grand Teton National Park
אנו נוסעים בין פסגות בגובה של כ – 4,000 מר'. נבקר את בנהר הנחש Snake River שאורכו 1,735 ק"מ. אזור הפרק מאופיין בהרים נישאים, נהרות ואגמים. במקום מגוון של חיות בר וצמחים. בפרק כ 200 ק"מ של שבילי הליכה מסומנים. בפרק מגוון אפשרויות לפעילויות בטבע הליכה, רכיבה ושיט. פרטים במרכז המידע. יש לתכנן את היום כך שבערב/לילה נגיע לסולט לייק סיטי נסיעה של כ 5 שעות כ 450 ק"מ.
סולט לייק, שנת הקמה 1847, היא בירת מדינת יוטה וידועה כבירת עדת המורמונים. העיר הוקמה כניסיון של המורמונים שחשו נרדפים להקים להם עיר ומרכז רוחני משלהם. סולט לייק נחשבת לאחת הערים המתוכננות של ארה"ב. שמה של העיר נובע מקרבתה לימת המלח הגדולה שבסמוך. נצא לסיור קצר, כדאי לבקר במקדש המורמונים והכיכר שסביב, לנסוע לראות את מבנה הקפיטול של מדינת יוטה.
לינה סולט לייק סיטי

יום 15: סולט לייק סיטי – פרק ציון – סדאר CITY SALT LAKE – ZION N.P – CEDAR
נסיעה דרומה של כ 450 ק"מ כ 4.5 ש' נסיעה ונגיע לפרק הלאומי ציון.
הפרק העתיק ביותר במדינת יוטה. הפרק ידוע בקניונים שלו עד 24 ק"מ ועומק של עד 800 מר'. , נקודות התצפית והנחל העובר בתחתיתו. בפרק ציון הצבע השולט הוא אדמדם. גם בפרק זה נוכל לצפות בתצורות נוף שונות שנוצרו ע"י משטר הרוחות והמים. בגלל מיקומו הגיאוגרפי הייחודי הוא מאופיין במגוון גדול של צמחיה ובעלי חיים ועופות.
לינה בעיירה CEDAR CITY

יום 16: סדאר סיטי – פארק ברייס – אגם פאוול – סכר הגלן – פייג'
LAKE POWEL GLEN CEDAR CITY BRYCE CANYON
נסיעה קצרה ונגיע לפרק הלאומי ברייס. הפארק ידוע בשל תצורות הסלעים המיוחדות הנקראות הודוס hoodoos. צורות נוף אלה נוצרו ע"י הרוחות העזות, זרימת המים והמבנה הגיאולוגי של האזור. כדאי להיות באזור בשעת השקיעה. יש מסלול הליכה וחניה מסודרים לאורך הקניונים והתצפיות. בחלק מהמקומות ניתן לרדת רגלית לעבר הסלעים.
נמשיך לתצפית על אגם פאוול, יש לגשת לתצפית מצדו הדרומי של האגם באזור הסמוך לסכר הגלן. נגיע לאגם פאוול Lake Powell, האגם המלאכותי השני בגודלו בארה"ב, משמש היום כאגם נופש ואיגום למימי נהר הקולורדו. המים משמשים לחקלאות ולייצור חשמל בסכר הגלן הסמוך. כדאי מאוד לעצור במרכז המידע של סכר הגלן, גם מידע, גם נקודת תצלום נוחה על הסכר והנהר וגם שירותים נקיים.
לינה פייג'

יום 17: פייג' – פרסת הסוס – הגרנד קניון – פלגסף
PAGE- HORSESHOE BAND – GRAND CANYON – FLAGSTAFF
נעזוב את העיירה הציורית פייג' לעוד יום חווייתי ביותר. האתר הראשון לביקור פרסת הסוס, אתר בו נהר הקולורדו עושה סיבוב פרסה של 280 מעלות.
נמשיך דרומה וניכנס אל הגרד קניון מכניסתו המזרחית באזור העיירה קמרון CAMERON
נעצור בנקודות תצפית שונות. מכל נקודת תצפית נצפה בתצורות נוף שונות וצבעים שוני וגוונים שונים. ממדיו של הקניון הקנו לו את שמו, אורכו למעלה מ – 400 ק"מ, רוחבו נע בין 15 ל-30 ק"מ ועומקו כ- 1,600 מר'. במרכז הקניון עובר נהר הקולורדו. לאורך מסלול הנסיעה נקודות תצפית שונות. נוכל גם לצאת להליכות קצרות בשבילים מסומנים ומותרים. שבענו ממראות הנוף ניסע לפלגסטף ללינה.
לינה פלגסטף

יום 18: פלגסטף – וויליאמס – סליגמן – לאס ווגס
FLAGSTAFF – SELIGMAN/ROUTE 66 – LAS VEGAS
היום אנחנו במגמת נסיעה לעיר האורות וההימורים. כדאי לצאת מוקדם ע"מ שנספיק גם את חוויות הדרך וגם קצת לבלות בווגס.
נגיע לעיירה הציורית וויליאמס Williams. עיירה ציורית המשמרת את רוחו של המערב הפרוע.
נמשיך לעיירה סליגמן היושבת על צומת הדרכים של כביש 40 ודרך 66 ההיסטורית (אם יש לנו זמן כדאי לעלות על כביש 66 עיקוף של כשעה). 66 – נהפך למושג בתרבות האמריקאית, נכתבו עליו שירים, יש אופנה בשם זה ועוד.
נוכל לבקר במנהרות הגרנד קניון (AZ-66, Peach Springs, AZ 86434), המנהרות הטבעיות היבשות הגדולות ביותר בארה"ב.
את יתרת היום נבלה בעיר שאינה נחה לאס ווגס. בערב חובה לצאת לסיור בין בתי המלון המפורסמים.
לינה בלאס ווגס

לאס ווגס – אטרקציות בעלות נוספת
סיורי 4*4
נהיגה במכוניות ספורט מיוחדות
כרטיסים למופעים
טיסה מעל העיר
טיסה מעל הגרנד קניון

יום 19: ווגס – עמק המוות – פרזנו LAS VEGAS – DEATH VALLEY – FRESNO
ביציאה מהעיר לא לשכוח להצטלם ליש השלט המפורסם ברוך הבא ללאס ווגס
.Welcome to Las Vegas
נתחיל בנהיגה מערבה, אנו עוברים בנקודת הגובה הנמוכה ביותר בארה"ב וחוצים את פארק עמק המוות Death Valley National Park. הפארק הנו חלק ממדבר מואבי Mojave.
מדבר מוהאבי הוא מדבר צל גשם בדרום-מערב ארצות הברית. הוא משתרע בתחומי המדינות קליפורניה, נבדה, יוטה ואריזונה. מקור שמו בשבט האינדיאני, מוהאבי, שישב במקום. שטחו של מדבר מוהאבי כ-65,000 קילומטר רבוע. גבולותיו מוגדרים בהתאם לתפוצת צמחי היוקה מסוג עץ יהושע הייחודיים לו. אנו נוסעים במרכזם של הרים בעלי פסגות משוננות. נפנה צפונה לכיוון רידג'קרסט Ridgecrest, ויסליה Visalia והעיירה פרזנו Fresno.
לינה פרזנו

יום 20: פרזנו – יוסמיטי – סן פרנסיסקו FRESNO – YOSEMITE – SAN FRANCISCO
אנחנו מצפינים ועולים על רכס הסיירה נבאדה עד הגיענו לפרק הלאומי יוסמיטי. אחד מהפארקים הידועים בארה"ב. שמו של הפארק נגזר מהשם – אוזומטי – דב גריזלי באינדיאנית. נצפה במפל הגבוה – הינומת הכלה. נראה את צוק סלע הגרניט "המונוליטי" הגבוה ביותר בעולם הנקרא – אל קפיטן. ניסע לנקודה שממנה נצא להליכה רגלית קצרה במעבי היער לתצפית לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. נמשיך במעלה ההר אל נקודת – תצפית ממנה ניתן לצפות על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. לחילופין – בהתאם לתנאי הדרך נבקר בפארק עצי הסקויה ובקינגס קניון – אזור בו גדלים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 – 10 מטר. נצפה בעצים הענקיים, נעלה לתצפיות מדהימות על רכס הסיירה נבאדה והעמקים שסביבו. גם בפרק היוסמיטי ניתן לצפות בעצי הסקויה.
אם הזמן מאפשר ניתן לבקר ב National Monument1 Muir Woods Rd Muir Woods
קיים בפרק מסלול הליכה סיבובי בו תוכלו לראות את עצי redwood.
נסיים את היום עם הגיענו לסן פרנסיסקו, אחת הערים היפות בארה"ב.
לינה סן פרנסיסקו

יום 21: סן פרנסיסקו SAN FRANCISCO
את היום כולו נקדיש לעיר הנחשבת לאחת הערים היפות בארה"ב ולעיר הליברלית ביותר בארה"ב. העיר קבלה 7 פעמים את התואר – העיר מספר 1 בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות.
נפתח את ביקורנו בהיכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. הבניין חרב לחלוטין ברעידת האדמה בשנת 1906 ונפתח מחדש בשנת 1915. כאשר מסתכלים על בניין העיריה מבחוץ ניווכח כי המבנה דומה מאוד לבניין הקפיטול בוושינגטון. נבקר ברחוב המפותל ביותר בעולם, רחוב לומברד, הנקרא בעגה הישראלית – רחוב הפרחים. נסיעה קצרה תביא אותנו לחוף הים. נטייל בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 PIER המפורסם באריות הים רבים הרובצים על הסלעים. נצא (בתשלום) לשייט של כשעה במפרץ. נעבור מתחת לגשר הזהב, נחלוף בקרבת כלא אלקטרז, חזרה לרציף להפסקת צהריים. עם סיומה נמשיך לעוד מספר אתרים – היכל האומנויות והמדע, נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נרד משם לביקור בעיירת האומנים – סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות. ניסע לרכס הגבוה שבסאן פרנסיסקו הנקרא בשם הגבעות התאומות, מהגבעות תצפית על העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב, בכניסה לרובע יש מסעדה כשרה.
לא נפספס את הנסיעה ב Cable Car.
לינה סן פרנסיסקו

יום 22: סן פרנסיסקו – מונטריי/כרמל – החוף המרכזי
SAN FRANCISCO – MONTEREY/CARMEL – CENTRAL COAST
הבקר אנו מתחילים את דרכנו דרומה לכיוון לוס אנג'לס. נתחיל את סיורנו בנסיעה בכביש 17 המיילים הידוע 17-Mile Drive. הדרך העוברת מ Pacific Grove ל Pebble Beach. נמשיך בנסיעה על הדרך הנחשבת אחת מהיפות בעולם. דרך המתעקלת לאורך הצוקים והחופים של קליפורניה. יש להקפיד על הצמדות לכביש מס' 1 (לא לעלות על הכביש המהיר 101). נגיע לאתר מיוחד במינו שמורת פילי הים State Park Año Nuevoכדאי מאוד לעצור לתצפית, בד"כ נושבת במקום רוח עזה). נעבור דרך עיירות הנופש והדייגים מונטריי Monterey וכרמל Carmel. כדאי לעצור במרכזי העיירות ולרדת לחופי הים שלהם. נמשיך ל Big Sur אזור בו צוקי ההרים נושקים למימי האוקיינוס. עד הגיענו לאזור סן סימיון San Simeon בו ממוקם הארמון של Hearst אל העיתונות המפורסם במקום יש היום מוזיאון וגנים יפים.
לינה באזור

יום 23: סן לואיס אוביספו – סולבנג – סנטה ברברה – לוס אנג'לס
 San Louis Obispo – Solveng -SANTA BARBARA – LOS ANGELES
את ביקורי היום נתחיל בעיר סאן לואיס אוביספו ונבקר במלון מדונה אין MADONNA INN מלון ייחודי כשכל 109 חדריו מעוצבים ומרוהטים בעיצוב מוזר ושונה – לא לפספס ביקור בחדרי השירותים.
נמשיך לעיירה הציורית סולבנג Solvang המעוצבת בסגנון עיירה בדנמרק, בתחילת המאה הקודמת התנחלו שם מהגרים דנים שהתקבצו מאזורים שונים בארה"ב.
נמשיך בנסיעתנו דרך אזורי גידול חקלאיים עד לעיר סנטה ברברה העיר ממוקמת על חוף האוקיינוס השקט, כ-140 קילומטר מצפון-מערב ללוס אנג'לס. אזור סנטה ברברה ידוע באקלים הנוח שלו, באיכות חיים גבוהה ובסגנון חיים נינוח ורגוע.
אחד האתרים הידועים של המקום הוא מבנה המיסיון Santa Barbara Old Mission ששומר על צורתו המקורית מהמאה ה – 18 . (2201 Laguna St, Santa Barbara) המיסיון הוקם ע"י המקסיקנים ששלטו באזור. מטרת המיסיון הייתה לנצר את בני השבטים שהתגוררו בסביבה. המיסיונים נבנו החל באזור סן דיאגו ועד סן פרנסיסקו במרחקי רכיבת יום של סוס.כל מיסיון פעל בצורה של משק סגור כלומר גידל את הצרכים שלו בעצמו.
בערב נגיע למלוננו בלוס אנג'לס

יום 24: לוס אנג'לס LOS ANGELES
יום סיור בלוס אנג'לס, אתרים רבים, בגלל בעיות התחבורה הקשות בלוס אנג'לס אנו ממליצים לבצע את הסיור בעיר באחת מ – 2 אפשרויות: 1. עם מדריך דובר עברית 2. עם אוטובוס התיירים הדו קומתי.
העיר השנייה בגודלה בארה"ב. לוס אנג'לס היא מרכז בינלאומי לעסקים, למסחר, לתרבות ובידור, לתקשורת מדע וטכנולוגיה, לאופנה וחינוך.
אתרים לביקור: נסיעה לשדרת הכוכבים המפורסמת. נלך ברחוב בו מוטבעים שמות כוכבי הקולנוע הידועים, נגיע עד לתיאטרון הסיני – בו מוטבעות טביעות הידיים והרגליים של השחקנים. נראה את מבנה האולם בו מתקיים מידי שנה טקס האוסקר.
נעלה לגבעת השלט הענק של הוליווד, נצטלם עם השלט ונצפה על העיר וסביבותיה. נצא לשכונת בוורלי הילס בה מתגוררים רבים מהסלברטאים של העיר, נמשיך דרך רחוב רודאו דרייב על חנויותיו היוקרתיות עד למלון בוורלי הילס בו צולם הסרט הידוע אישה יפה. נעבור ליד בית העיריה וננסה לעצור ולהצטלם ליד השלט של בוורלי הילס.
נסיעה לווניס ביץ – אזור פולקלוריסטי של חנויות בוטיק ומופעי רחוב. נרד לחוף הים,
נעבור בין בתי הקפה, גולשי המים והתיירים הרבים הפוקדים את המקום.
נמשיך על כביש מספר 1 לסנטה מוניקה, נעלה על רציף הדייגים המפורסם. משם לשכונת מליבו היוקרתית, צפייה בבתי העשירים המקומיים.
נמשיך לאורך כביש מספר 1, נעלה דרך הרי מליבו לקניון טופנגה TOPANGA לתצפית נוספת על האזור.
לינה לוס אנג'לס

לוס אנג'לס בתשלום נוסף:
סיור מודרך בשפה העברית (מינימום 2 משתתפים) $179 למשתתף
יוניברסל סטודיו
אוטובוס התיירים הדו קומתי

יום 25: לוס אנג'לס – תל אביב LOS ANGELES DEPARTURE
את יתרת יום נצטרך לתכנן בהתאם למועד הטיסה לישראל, אם הטיסה היא בשעות הערב נקדיש את יתרת היום לקניות או לגמר הסיורים בעיר.
יש לקחת בחשבון את זמן הנסיעה לשדה התעופה והזמן הלוקח להחזיר את הרכב. התנועה בלוס אנג'לס היא איטית, יש לוודא כמה זמן ייקח להגיע לשדה.
הרכב יוחזר בשדה התעופה. תם הטיול ארצות הברית מחוף לחוף!!!

יום 26: נחיתה בישראל

ניתן להוסיף עוד יום/יומיים לטיול, ולבקר בסאן דיאגו. הוספת ימים בכל אחת מערי הטיול
ניתן להתאים את הטיול לשומרי מסורת

לפרטים 0722511902

Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

מומלץ בין החודשים אפריל – אוקטובר

מידע נוסף אודות ארצות הברית מחוף לחוף 26 ימים, נהיגה עצמית

מחיר הטיול כולל
תכנון המסלול
בתי מלון, רובם כוללים א. בקר
חוברת הדרכה בעברית
הדרכה בנושא נהיגה בארה"ב
רכב, כולל ק"מ חופשי, ביטוח תאונות וגניבה, ביטוח שמשות ומרכב תחתון, נהג נוסף מיכל דלק.
מפגש לקראת היציאה לטיול

המחיר אינו כולל
טיסות בינלאומיות, ניתן לרכוש באמצעותנו, יתומחר בנפרד
הוצ' רכב – דלק, קנסות, כבישי אגרה, חניה
כניסות לאתרים שאינן כלולות במסלול
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען, נשמח לתת הצעה
לילות נוספים, ניתן להוסיף לטיול לילות ויעדים נוספים

רכבים:
2 – 3 מטיילים רכב מסוג שברולט מליבו או דומה
4 מטיילים רכב מסוג ג'יפ גרנד צ'ירוקי או דומה
4 מטיילים רכב מסוג שברולט מליבו או דומה – הנחה $100 לנוסע
יש דמי החזר על לקיחת הרכב בניו יורק (מנהטן) והחזרתו בלוס אנג'לס (בשדה התעופה) בסך $500+מע"מ לתשלום בארה"ב

דמי ביטול – שירותי הקרקע (לא כולל הטיסות)
עד 35 ימים – 0
20 – 34 ימים: $125 לנוסע
13 – 19 ימים: $325 לנוסע
5 – 12 ימים: $425 לנוסע
0 – 5 ימים: דמי ביטול מלאים

להרשמה: סטאר נסיעות 0722511902

מחיר ארצות הברית מחוף לחוף 26 ימים, נהיגה עצמית

ימים ולילות תאריכים נוסע בחדר זוגי החל מ: מחיר לנוסע חדר ל 3 החל מ: מחיר לנוסע חדר ל 4 החל מ:
26 ימים - 24 לילות אפריל - אוקטובר $3450 $2490 $2300

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

דילוג לתוכן