מערב ארה"ב, מאורגן, 8 ימים יציאה מלוס אנג'לס

סן פרנסיסקו, יוסמיטי, לאס ווגס, סכר ההובר, סדונה, Monument Valley, Horse Shoe, קניון אנטילופ

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

מערב ארה"ב, מאורגן, 8 ימים יציאה מלוס אנג'לס

סיור בווגס
סכר ההובר
טיול ג'יפים
ארוחת BBB

 

 

מסלול מערב ארה"ב, מאורגן, 8 ימים יציאה מלוס אנג'לס

8 ימי טיול ל:
סן פרנסיסקו San Francisco, יוסמיטי Yosemite,
לאס ווגס Las Vegas, סכר ההובר Hoover Dam, סדונה Sedona, מוניומנט וואלי Monument Valey, פרסת הסוס Horse Shoe
קניון אנטילופ Antilope Canyon, לאס ווגס Las Vegas

מסלול קיץ 1.4 – 31.10
יום שני:
לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולוונג – כרמל
נצא מלוס אנג'לס דרך מחוז וונטורה לכיוון כביש החוף היפה של קליפורניה. תחנה ראשונה בסנטה ברברה, נבקר במתחם הכנסייה/מיסיון הספרדי נלמד על תרומתו לפיתוח האזור ושיטת פריסת המנזרים לאורך הדרך מסאן דיאגו ועד סאן פרנסיסקו. נמשיך לסולבנג – כפר שכאילו הובא ממדינת דניה. העיירה הוקמה ע"י מהגרים דנים שהתגוררו במקומות שונים והחליטו לשחזר את אורח החיים כפי שהיה נהוג במדינתם. נסתובב בין החנויות ונוכל לטעום עוגות ומאכלים דניים. נרד לכביש ה 1 מייל שמוליך אותנו בינות לחופים והדיונות של קליפורניה. נגיע לעיירה הציורית כרמל שהייתה ביתו של השחקן קלינט איסטווד שאף כיהן בה כראש העיר.
בשעות הערב נגיע לאזור סן פרנסיסקו ללינת לילה.

יום שלישי: סן פרנסיסקו על המים
את היום כולו נקדיש לאחת הערים היפות בעולם – סן פרנסיסקו. סיורנו יתחיל ברציף הדייגים הססגוני בעל שפע החנויות, מופעי הרחוב ודוכני הדייגים העמוסים. מהרציף נצפה על האי אלקטרז בו נמצא בית הכלא המפורסם.
נצא לשיט קצר במעבורת תוך צפיה נוספת בכלא אלקטרז ובגשר הזהב.
נסייר ברחוב הצר והמתפתל לומברד הנודע בכינויו "רחוב הפרחים".
בדרכנו לעיירת האומנים סוסוליטו נעבור על גשר שער הזהב המפורסם.
נחזור שוב למרכז העיר בכדי לראות את בניין העירייה והמרכז השילטוני ונערוך תצפית על העיר מהגבעות התאומות. לעת ערב נטייל ברובע הסיני המאופיין בססגוניותו ובניחוחותיו ומשם נעשה דרכנו לכיוון פארק היוסמיטי.

יום רביעי: פארק היוסמיטי
יומנו יוקדש היום לפלאי הטבע. נבקר בפארק היוסמיטי הנחשב לפארק היפה ביותר במדינת קליפורניה בשטח 1,200 מרובעים. נראה את "אל קפיטן", צוק הגרניט החשוף הגדול ביותר בעולם. נצפה על מפל היוסמיטי, מהמפלים הגבוהים בצפון אמריקה 730 מר', ומפל הינומת הכלה והנהר הזורם לאורך הפארק.

יום חמישי: לאס וגאס
בנסיעה בנופים מדבריים, נחלוף על פני עצי יהושוע המיוחדים ששמם ניתן להם ע"י המורמונים שעברו באזור. ונגיע אל בירת ההימורים העולמית – לאס וגאס. את סיורנו "בסטריפ" (אזור המלונות המפורסם נתחיל במלון מיראז' בו נחזה בהתפרצות הר געש ובמלון אי המטמון נבקר בעולם הפיראטים. נרד למסתרי הפירמידה במלון הלוקסור וכמובן נבקר במלונות ניו-יורק ניו-יורק והבילאג'יו. בתום סיורנו נהיה חופשיים להסתער על שולחנות ההימורים ומכונות המזל ונעביר לילה בעיר שאינה נרדמת לעולם.

יום שישי: סכר ההובר
לאחר לילה של בילויים ללא שינה, נצא אל ה"הובר דאם" – הסכר הגדול ביותר בארה"ב. נבין כיצד נבנה הסכר  ונצפה באגם "מיד" שנוצר כתוצאה מבניית הסכר.
אגם המיד הוא האגם המלאכותי הגדול ביותר בארה"ב.
הסכר נבנה בשנות המשבר הכלכלי הגדול שהיה בארה"ב בשנות ה 20 ו ה 30  של המאה הקודמת כפרויקט לאומי שמטרתו לייצר עבודה בשנות השפל, לייצור חשמל ע"י הטורבינות הענקיות וכן כמקור מי שתיה והשקיה לחקלאות. בשנים האחרונות בעקבות היובש הרב והבצורת הדלדלו מקורות המים של נהר הקולורדו שהזין את המקום.

יום שבת: לאס וגאס – סדונה
נתחיל את הטיול בנסיעה לאורך המדבר המוהאבי לכיוון פלאטו קולורדו בכביש 66. כביש 66 הדרך הראשונה שחצתה את ארה"ב לכיוון המערב והפכה לאייקון תרבותי.
סדונה ידועה כתכשיט המדבר והנחשבת לאחד מהמקומות היפים ביותר בארה"ב.
ניסע לאורך אפיק קניון אלונים – Oak Creek Canyon היורד לעומק של 610 מטרים. נעצור לצילומים של הסלעים האדומים ולנופים של הקניון.
נוכל גם להשקיף על Slide Rock State Park. הפסקת צהרים בסדונה, נוכל לבקר בחנויות, גלריות ובוטיקים לחפצי אומנות אינדיאנים אוטנטיים. לאחר ארוחת הצהריים נצא לקפלה של הצלב הקדוש  Chapel of the Holy Cross. ברכנו ניפגש  בנופים הפנורמיים של סדונה ובתצורות של הסלעים האדומים הכוללים גם את סלע הפעמון Bell Rock, את Courthouse Butte ואת Cathedral Rock. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נעזוב את אזור סדונה
לכיוון  Flagstaff ללינה – Country Inn & Suites

יום ראשון: סדונה – עמק מונומנט – Horseshoe Bend
נתחיל את היום בנסיעה לכיוון עמק המונומנט, אחד הסמלים של אמריקה המערבית ואחד מהמקומות המלכותיים והמצולמים ביותר ברחבי העולם. בלבה של מדינת המהאבו מצוי ה-Magestic Park  המכיל יצירות אבן חול המגיעות לגבהים של עד 300 מטר.
נפתח בטיול ג'יפים המודרך על ידי האינדיאנים המקומיים. הנסיעה תוביל אותנו  אל תוך העמק, נלמד להבין מדוע האינדיאנים קוראים למקום "לא דומה לשום מקום בעולם". נעצור לבר-ב-קיו (כלול במחיר). נסיעה לכיוון נהר הקולורדו לביקור ב- Horseshoe Bend – פרסת הסוס, נקודה בה נהר הקולורדו עושה סיבוב של 280 מעלות, מחזה מרהיב וייחודי לאזור. בשעות הצהריים המאחרות נגיע לאגם Powell  לינה בעיירה .Page

יום שני: קניון אנטילופ – עמק האש – לאס וגאס
נתחיל את היום במקום בו, עפ"י הפולקור המוהאבי "המים זורמים אל תוך הסלעים". נטייל בחלק העליון של עמק אנטילופ ונראה את הדיונות המרהיבות אשר נוצרו על ידי הרוח, המים והחול.
מילים אינן יכולות לתאר את המחזה המרהיב שנוצר על ידי הטבע. לאחר מכן נמשיך לכיוון "עמק האש" הקרוי על שם יצירות החול האדום שנוצרו על ידי חולות נודדים ודיונות לפני שנים רבות, בתקופת הדינוזאורים. הביקור שלנו מתוזמן כך שנוכל לצפות בעמק העולה ב"אש" כאשר קרני השמש מאירות לתוך העמק. (תלוי במזג האוויר). עזיבה לכיוון לאס וגאס בשעות הערב המוקדמות.

מסלול חורף: 1.11 – 31.3
לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – סן פרנסיסקו

נצא צפונה במעלה חוף קליפורניה המרהיב עד לתחנה הראשונה בסנטה ברברה. אנו מתחילים את סיורנו כאשר אנו עוצרים בלב מרכז העיר ב"טיילת ברחוב המדינה" לטייל בין החנויות והמסעדות האקסקלוסיביות בחלק היפה הזה של העיר המבודד מתנועה תוך כדי הנאה מהיופי הארכיטקטוני, מהמראות והקולות באווירה שלווה. המשך אל חופי סנטה ברברה ורציף סטרנס כדי "ללכת על המים" וליהנות מהנוף היפהפה של האוקיינוס, אנו מסיימים את ביקורנו במיסיון הספרדי סנטה ברברה ונלמד כיצד המאחזים הדתיים הללו היו המפתח בפיתוח האזור כולו. מהמשימה אנחנו ממשיכים לסולבנג, "בירת אמריקה הדנית" קהילה דנית בלב קליפורניה. אנחנו יכולים לראות ארכיטקטורה בסגנון דני תוך כדי טיול בחנויות ובמסעדות המקומיות. לאחר הפסקת הצהריים שלנו, נצא צפונה דרך עמק הסיליקון לפני שנגיע למלון שלנו ללינת לילה.
לינה: SpringHill Suites by Marriott Oakland Airport

יום 2: סן פרנסיסקו – שייט במפרץ – GOLDEN GATE BIDGE – CHINATOWN
היום אנחנו מבינים מדוע סן פרנסיסקו היא אחת הערים היפות בעולם. אנחנו מתחילים את סיורנו ברציף הדייגים בשייט במפרץ המפורסם בעולם, בדרך לסוסליטו נשקפים נופים נהדרים הן של גשר שער הזהב והן של האי אלקטרז. לאחר מכן, נחזור לרציף 39 לארוחת צהריים נינוחה לפני סיור אחר הצהריים המציג את כל ציוני הדרך המפורסמים של העיר, כולל גשר שער הזהב, כיכר יוניון, צ'יינה טאון ונוב היל. הסיור שלנו מסתיים בתצפית לילית על העיר מגשר המפרץ.
לינה: Springhill Suites Oakland Airport

יום 3: סן פרנסיסקו – מונטריי – לוס אנג'לס
אנחנו מתחילים את היום בביקור במונטריי הכולל את הרציף ואת רְחוֹב קאנרי המפורסם. מה שהיה פעם שורה של מפעלי סרדינים לאורך הרציף הוא כיום מקלט ציורי עבור אנשים ליהנות מיום נינוח תוך כדי חקר ההיסטוריה העשירה שלו. אנו ממשיכים את סיורנו בחוף קליפורניה היפה עם ביקור בעיירה כרמל ליד הים, ביתו של השחקן/במאי קלינט איסטווד. נהנה מזמן פנוי לטייל בעיר וליהנות מהבוטיקים והגלריות היפות. אנחנו ממשיכים דרומה לכביש מס' 1 המפורסם בעולם בו אנו זוכים לראות מקרוב את קו החוף המרהיב של קליפורניה (כלי רכב קטנים יסעו בחלק הדרומי של כביש 1 בעוד שרכבים בגודל מלא יסעו בנסיעה של 17 מייל בלבד) נסיעה אחר הצהריים לאזור לוס אנג׳לס ללינת לילה.

יום 4: לאס וגאס
בנסיעה בנופים מדבריים, נחלוף על פני עצי יהושוע המיוחדים ונגיע אל בירת ההימורים העולמית – לאס וגאס. את סיורנו על "הסטריפ" נתחיל במלון המיראז' בו נחזה בהתפרצות הר געש ובמלון אי המטמון נבקר בעולם הפיראטים. נרד למיסתרי הפירמידה במלון הלוקסור וכמובן נבקר במלונות ניו-יורק ניו-יורק והבילאג'יו. בתום סיורנו נהיה חופשיים להסתער על שולחנות ההימורים ומכונות המזל ונעביר לילה בעיר שאינה נרדמת לעולם.

יום 5: יום שישי: סכר ההובר
לאחר לילה של בילויים, נצא אל ה"הובר דאם" – הסכר הגדול ביותר בארה"ב. נבין כיצד נבנה סכר אדיר זה ונצפה באגם "מיד" שנוצר כתוצאה מבניית הסכר.
לינה לאס ווגס

יום 6: לאס וגאס – סדונה
נתחיל את הטיול בנסיעה לאורך המדבר המוהאבי לכיוון פלאטו קולורדו בכביש 66. סדונה הידועה כתכשיט המדבר והנחשבת לאחד מהמקומות היפים ביותר בארה"ב. ניסע לאורך אפיק קניון אלונים – Oak Creek Canyon היורד לעומק של 610 מטרים. נעצור לצילומים של הסלעים האדומים ולנופים של הקניון משם אפשר גם להשקיף על Slide Rock State Park. נהנה מהפסקת צהריים בסדונה שם גם נוכל לראות חנויות, גלריות ובוטיקים לחפצי אומנות אינדיאנים אוטנטיים. לאחר ארוחת הצהריים נצא לקפלה של הצלב הקדוש   Chapel of the Holy Cross, ונחזה בנופים הפנורמיים של סדונה ובתצורות של הסלעים האדומים הכוללים גם את סלע הפעמון  Bell Rock, את Courthouse Butte ואת Cathedral Rock. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נעזוב את אזור סדונה לכיוון  Flagstaff ללינה – Country Inn & Suites

יום 7: סדונה – עמק מונומנט – Horseshoe Bend
נתחיל את היום בנסיעה לכיוון עמק מונומנט, אחד הסמלים של אמריקה המערבית ואחד מהמקומות המלכותיים והמצולמים ביותר ברחבי העולם. בלבה של מדינת המהאבו מצוי ה-Magestic Park  המכיל יציאות אבן חול המגיעים לגבהים של עד 300 מטר.
נפתח בטיול ג'יפים המודרך על ידי האינדיאנים מהמהאבו. הטיול יוביל אותנו למטה אל תוך העמק ושם נלמד להבין מדוע האינדיאנים קוראים למקום "לא דומה לשום מקום בעולם".נעצור לבר-ב-קיו (כלול במחיר) ומשם ניסע לכיוון הנהר העצום של קולורדו ונבקר ב- Horseshoe Bend מחזה מרהיב וייחודי לאזור זה. בשעות הצהריים המאחרות נגיע לאגם Powell
לינה: Clarion Inn Page

יום 8: קניון אנטילופ – עמק האש – לאס וגאס
נתחיל את היום במקום בו, עפ"י הפולקור המוהאבי "המים זורמים אל תוך הסלעים". נטייל בחלק העליון של עמק אנטילופ ונראה את הדיונות המרהיבות אשר נוצרו על ידי הרוח, המים והחול.
מילים אינן יכולות לתאר את המחזה המרהיב שנוצר על ידי הטבע. לאחר מכן נמשיך לכיוון "עמק האש" הקרוי על שם יצירות החול האדום שנוצרו על ידי חולות נודדים ודיונות לפני 150 מיליון שנה, בתקופת הדינוזאורים. הביקור שלנו מתוזמן כך שנוכל לצפות בעמק העולה ב"אש" כאשר קרני השמש מאירים לתוך העמק. (תלוי במזג האוויר). עזיבה לכיוון לאס וגאס בשעות הערב המוקדמות.

הערה: יש להכין מקום לינה בלאס ווגס או טיסת לילה מאוחרת מאוד. אנחנו יכולים לעזור בזה.

פרטים: 0722511902

Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

הטיול יוצא בימי שני
הרשמה מראש
רכב ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה
ניתן לשקול יציאת הטיול בימים אחרים בהתאם לבקשת הקבוצה

מידע נוסף אודות מערב ארה"ב, מאורגן, 8 ימים יציאה מלוס אנג'לס

המחיר כולל:

 • סיורים באתרים כפי שצוינו במפרט
 • אטרקציות לפי הפירוט
 • הדרכה בעברית
 • מזוודה אחת לכל נוסע
 • רכבים ממוזגים, סוג הרכב בהתאם למספר המשתתפים
 • כניסה לאתרים ולפארקים שצוינו במפרט
 • 7 לינות במלונות ברמת תיירות טובה
 • ארוחת בוקר אמריקאית, בבתי המלון
 • שיט בסן פרנסיסקו
  טיול ג'יפים
  ארוחת BBQ

המחיר אינו כולל:
ביטוחי בריאות ומטען
ארוחות נוספות
כל מה שלא פורט במסלול הטיול

 הערות:

 1. החזרה בשעת ערב מאוחרת
 2. ההדרכה בשפה העברית, במהלך הטיול תינתן הדרכה גם בשפות נוספות
 3. ביטול, עד 3 ימי עבודה לפני יציאת הטיול, ימי עבודה בארה"ב ב' – ו'
 4. הטיולים מבוצעים ע"י חברה מקומית

לפרטים: סטאר טורס 0722511902

Farmers Market – 06:30 AM   היציאה לטיול משוק האיכרים
Starbucks Coffee Shop – Corner of Fairfax Blvd & 3rd St

Culver City – 07:00 AM איסוף ממלון שרתון

מחיר מערב ארה"ב, מאורגן, 8 ימים יציאה מלוס אנג'לס

ימים ולילות נוסע בחדר זוגי יחיד בחדר נוסע 3 בחדר, ילד 2-14
8 ימים - 7 לילות יציאה ימי ב' $1,570 $2,205 $1,502 ילד $1365

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

דילוג לתוכן