טיול לסאן פרנסיסקו ופארק יוסמיטי

כביש מס' 1, סאן פרנסיסקו, פארק יוסמיטי

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

טיול לסאן פרנסיסקו ופארק יוסמיטי

תצפית פילי הים
שיט בסן פרנסיקו
גשר הזהב
אל קפיטן – יוסמיטי
מפל ההינומה – יוסמיטי

מסלול טיול לסאן פרנסיסקו ופארק יוסמיטי

יום ראשון: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1 – סן פרנסיסקו
לאחר איסוף המטיילים באזור העיר לוס אנג'לס נעלה על כביש 101 ההיסטורי המכונה גם – דרך המלך. בדרכנו צפונה לסאן פרנסיסקו נבקר במספר אתרים במרווחי נסיעה של כשעה ביניהם. הראשון – סנטה ברברה המכונה הריביירה של קליפורניה, מפאת מזג האוויר המושלם שלה. ביקור שני בעיירה – סולבנג המעוצבת כעיירה בדנמרק. בתחילת המאה הקודמת התנחלו באזור מהגרים דנים. סולבנג ידועה במאפי הגבינה הייחודיים שלה. הביקור הבא במלון הנקרא – מדונה אין, מלון ייחודי בעל 109 חדרים כשכל חדר מעוצב, מסוגנן ומרוהט באופן שונה. לאחר הפסקת הצהריים בעיר סאן לואיס אוביספו נתחבר לכביש מספר 1 הנחשב ליפה ביותר בארה"ב. צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. נעצור במספר תצפיות לאורך הכביש כולל נקודת תצפית על פילי הים, נבקר בעיירת האומנים המפורסמת- כרמל, עיירה שבה ריכוז גדול של אמנים. העיר התפרסמה ע"י ראש העיר לשעבר – קלינט איסטווד. משם נמשיך ללינה באזור סאן פרנסיסקו

יום שני: סן פרנסיסקו
.נבקר בעיר סאן פרנסיסקו הידועה בכל העולם ביופייה ואתריה הייחודיים
.העיר קבלה 7 פעמים את התואר- העיר מספר אחת בארה״ב
.אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות
: נבקר באתרי העיר
היכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. ההיכל חרב לחלוטין ברעידת האדמה ב 1906 ונפתח מחדש ב 1915. נבקר ברחוב לומברד, המפותל ביותר בעולם הנקרא בעגה הישראלית – רחוב הפרחים. נסיעה קצרה אל החוף, נדלג בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 המפורסם באסדות שעליהם שוכבים אריות הים. נצא לשייט מדהים של כשעה, במפרץ, בספינה מתחת לגשר הזהב, נתקרב לכלא אלקטרז הממוקם על אי, נחזור לרציף להפסקת צהריים, עם סיומה נצא לעוד מספר אתרים- היכל האמנויות והמדע הייחודי. נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נצא לביקור בעיירת האומנים – סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות.
נטפס ברכב לנקודה הגבוהה ביותר בסאן פרנסיסקו, כ 300 מטר מעל פני הים, הנקראת – גבעות התאומים. במקום תצפית על כל העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב. בתום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי. בחציית גשר המפרץ עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב נעצור בעמדת תצפית באי המטמון כדי לראות את העיר המוארת בשלל אורות. מראה מרהיב.

יום שלישי: יוסמיטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הפופולריים ביותר בארה"ב. פארק היוסמיטי, שמו של הפארק גזור מהשם- אוזומטי, דוב גריזלי באינדיאנית. בפארק מפלי מים גבוהים, יערות וסלעי ענק. במפל הנקרא- הינומת הכלה נראה את צוק סלע הגרניט הגבוה ביותר בעולם הנקרא – אל קפיטן. ניסע לבקר במריפוסה גרוב- פארק בו נמצאים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 – 10 מטר. לאחר הביקור נצא בדרכנו חזרה ללוס אנג'לס. יש אפשרות להמשך הטיול ללאס ווגס – לבירור ניתן לפנות למשרדנו 0722511902.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

יציאה בימי ראשון

חובת הרשמה מראש

 

מידע נוסף אודות טיול לסאן פרנסיסקו ופארק יוסמיטי

המחיר כולל:

  • סיורים באתרים כפי שצוינו במפרט
  • הטיולים באווירה חמה ומשפחתית
  • הדרכה בעברית בלבד
  • מזוודה אחת לכל נוסע
  • אסוף ופזור המטיילים ממקומות האירוח
  • רכבים ממוזגים, סוג הרכב בהתאם למספר המשתתפים
  • כניסה לאתרים ולפארקים שצוינו במפרט

המחיר אינו כולל:
ביטוחי בריאות ומטען – חובה
כל מה שלא צויין בגוף מסלול הטיול

מחיר טיול לסאן פרנסיסקו ופארק יוסמיטי

ימים ולילות נוסע בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר נוסע 3 ו 4 בחדר כל אחד
$529 $100 $459

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

טיולי קראוון MOTOR HOME 1

ארה"ב טיולי קראוונים

ארה"ב טיולי קראוונים טיול בקראוון חוויה משפחתית ייחודית. סוג זה של טיול הוא בעצם טיול ב"קפסולה משפחתית". אתם מטיילים בקצב שלכם. עוצרים ומטיילים בכל מקום

קרא עוד »
דילוג לתוכן