ארצות הברית טיול מחוף לחוף

יציאות מובטחות בחדשים אפריל – אוקטובר 2021

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

ארצות הברית טיול מחוף לחוף

שיט (4 הפלגות):
1. מנהטן
2. מפלי הניאגרה
3. אלף האיים
4. סן פרנסיסקו

ביקור באתרים:
פעמון החרות • מוזיאון התעופה והחלל • האמיש • עולם השוקולד של הרשי • גשר שער הזהב • צ'יינה טאון • פארק יוסמיטי • גראנד קניון • סכר ההובר דאם • פארק ציון • פארק ברייס • אמיש

סיורי ערים:
ניו יורק • טורונטו • וושינגטון • לאס וגאס • סאן פרנסיסקו • לוס אנג'לס • סאן דיאגו • פילדלפיה

מסלול ארצות הברית טיול מחוף לחוף

טיול לארצות הברית מחוף לחוף

מסלול הטיול

יום 1 רביעי: ת"א – ניו יורק
טיסת בקר מת"א לניו יורק (דרך אירופה), הגעה בשעות אחה"צ, העברה למלון
לינה ניו יורק

יום 2 חמישי: ניו יורק
הבקר נפגש עם המדריך "המומחה ל NY" ונצא לגלות את מכמניה של ה– “BIG APPLE” כפי שהעיר מכונה. ניסע עם הרכבת התחתית עד לתחנת בטארי פרק. תחנה חדשה שנבנתה באזור מגדלי התאומים. התחנה בנויה בצורת יונה (שלום) לבנה. נעלה על המעבורת FERRY החוצה את נהר ההדסון בין מנהטן לבין סטייטן איילנד. בהלוך נוכל לראות את פסל החרות ובחזור נצפה במנהטן ומגדליה.
נעבור ונסייר באתרי העיר הידועים בדאון טאון – בוול סטריט אזור העסקים של העיר. נבקר בגראונד זירו, אתר הזיכרון המרשים של מגדלי התאומים. כמו כן נראה את קיר הזיכרון שנבנה לזכרם של מאות כבאים שנספו באסון, נמשיך צפונה ונראה את בניין העיריה ואת בניין לשכת ראש העיר, את בניין בתי המשפט. אם יהיה לנו כוח נמשיך צפונה לשכונות המפורסמות, ציינה טאון, ליטל איטלי (איטליה הקטנה) ולאזור הסוהו – שיינקין של ניו יורק.
נוכל לסיים ברחוב הקניות הידוע, רח' 34
לינה במנהטן ניו יורק

יום 3 שישי: ניו יורק – עליה למגדל התצפית: אמפייר סטייט/רוקפלר
לאחר היכרותנו הראשונית, נעמיק את ההיכרות עם העיר. היום נצא רגלית ונראה את מגדל האמפייר סטייט, את מרכז רוקפלר והחנויות שסביבו. את השדרה ה – 5 על חנויותיה המפוארות, מגדל טראמפ בו יש לנשיא ארה"ב לשעבר דירת פאר. נבקר בסנטרל פארק וכיכר הטיימס המפורסמת. לקינוח נעלה לתצפית מגדל האמפייר סטייט או רוקפלר. בערב נוכל לצאת לכיכר הטיימס המוארת.
לינה במנהטן ניו יורק

יום 4 שבת: ניו יורק
המשך הסיורים בניו יורק,
לבחירה: (יש לידע במועד ביצוע ההזמנה) אפשרות נסיעה לקניות באאוטלט הענק WOODBURY COMMON.
לינה במנהטן ניו יורק

יום 5 ראשון: ניו יורק – 1000 האיים – טורונטו
בבוקר נצא מהעיר ניו יורק לכוון צפון מערב. לאחר הפסקת בוקר קצרה, נחצה את הרי הקטסקיל, אזור בן כ 15,000 קמ״ר, משופע בנחלים, אגמים, נהרות וכמובן עצים לרוב. נוכל להבחין בצבע השולט – ירוק בכל גווניו, ובנופים המרהיבים שלאורך הדרך. נמשיך בנסיעה דרך העיר בינגהמטון ונעלה צפונה בכביש 81, דרך העיר סיירקיוז עד הגיענו לאזור אלף האיים. אזור המשתרע לאורך
של כ 80 ק״מ בחלקו הדרומי של נהר הסנט לורנס והקצה הצפון מזרחי של אגם אונטריו.
האזור כולל כ 1600 איים הן בצד האמריקאי והן בצד הקנדי. נצא לשייט בן כשעה בין האיים. נעבור את הגשר הבינלאומי הקצר בעולם ועוד. בסיום השייט נמשיך בנסיעה לאורך הגדה הצפונית של אגם אונטריו עד הגיענו לטורונטו. נצא לארוחת ערב ולאחריה תנומת לילה.
לינה טורונטו

יום 6 שני: טורונטו – מפלי הניאגרה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בטורונטו. נראה את בניין הפרלמנט, נבקר באוניברסיטה העתיקה, ברחבת העיריה ובית המשפט, נצפה במגדל סי אן והדאון טאון של העיר.
נמשיך בנסיעה לאורך הגדה המערבית של אגם אונטריו עד לתעלת וולאנד. כאן נוכל לצפות בטכלוגית השוואת גבהים שבנהר. נסיעה לעיירה המקסימה ניאגרה על האגם השוכנת בנקודת החיבור של נהר הניאגרה ואגם אונטריו. בדרך נעבור דרך כרמים ויקבים רבים ונוכל להתרשם מהאווירה הפסטורלית בה חיים התושבים.
נמשיך בנסיעה לאורך נהר הניאגרה לכוון המפלים. נעצור לתצפית בשעון הפרחים ותחנת הכוח, נגיע לגולת הכותרת של הטיול – המפלים. נצפה במפלים מצדם הקנדי, ממול נוכל לראות את המפלים מצדם האמריקאי. לסיום נרד לשייט ייחודי לכיוון המפלים. נתרטב קלות מערפילי המים שהמפלים יוצרים. לאחר השייט נגיע למלון. בערב זמן חופשי לבילוי באזור המפלים. רחוב קליפטון היל עם שלל האטרקציות והקזינו, כמובן תצפית מרהיבה על המפלים המוארים בשלל צבעים.
לינה מפלי הניאגרה

יום 7 שלישי: מפלי הניאגרה – ניו יורק/הריסבורג
לאחר ארוחת הבוקר, נחצה את הגבול חזרה לארצות הברית לתצפית על המפלים מהצד האמריקאי. נכנס לאי העז ונבקר בנקודת טרפין ובאי לונה.
נצא בדרכנו חזרה לעיר ניו יורק, בדרך נעצור למסע קניות קצר באאוטלט, ומשם דרך אזור אגמי האצבעות. לעיר נגיע בשעת ערב.
לינה: אזור ניו ג'רזי או הריסבורג

יום 8 רביעי: וושינגטון
נצא השכם בבוקר לכיוון דרום, אל וושינגטון DC, בירת ארצות הברית. בדרך נעבור מספר מדינות. ראשית נחלוף במדינת ניו ג׳רסי הגובלת בניו יורק וגודלה כמו מדינת ישראל. ניו ג'רזי דומה לישראל הן בשטח והן במספר התושבים. ניו ג׳רסי נקראת באנגלית ״Garden State".
המדינה הבאה אליה נכנס היא דלאוור. ניכנס אליה דרך גשר מקסים שנקרא גשר הזיכרון של דלאוור העובר מעל נהר בשם זה. נהר הדלאוור רחב וארוך ממדים, מתחיל באזור הרי הקטסקיל שבמדינת ניו יורק. לאחר הפסקת בוקר קצרה בתחנת ריענון נכנס אל המדינה הבאה, מרילנד. נעבור דרך העיר הגדולה בלטימור. העיר משמשת כנמל מרכזי לכל מדינות המיד אטלנטיק.
וָושִׁינְגְטוֹן דִי. סִי. (באנגלית: WASHINGTON DC) עיר הבירה של ארצות הברית. העיר הוקמה ב-16 ביולי 1790, כעירייה נפרדת בתוך מחוז קולומביה (District of Columbia). חקיקת הקונגרס ב-1871  איחדה את העיר עם המחוז לישות פדרלית אחת.
וושינגטון די. סי. נקראת על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הברית, ג'ורג' וושינגטון צמד האותיות די.סי מייצגות את המחוז השיפוטי בו היא נמצאת (District of Columbia).
העיר ממוקמת על גדתו הצפונית של נהר הפוטומק. העיר גובלת במדינת וירג'יניה בדרום-מערב, ובמדינת מרילנד מצדדיה האחרים. בעיר מתגוררים מעל 600 אלף תושבים. אך במהלך שבוע העבודה עולה אוכלוסייתה על מיליון תושבים, המגיעים אליה מהפרוורים שמסביבה. באזור המטרופוליטני של וושינגטון מתגוררים כ-5.4 מיליון תושבים, מה שהופך אותו לאזור המטרופוליטני השמיני בגודלו בארצות הברית. המרכז של כל שלוש רשויות הממשל הפדרלי של ארצות הברית ממוקמים בוושינגטון: הרשות המחוקקת (הקפיטול). הרשות המבצעת – הבית הלבן. מחלקות הממשל הפדרלי השונות וסוכנויותיו, והרשות השופטת – בית המשפט העליון של ארצות הברית ובתי המשפט הפדרליים (מרכזיים). כמו כן ניתן גם למצוא בעיר מוזיאונים ואנדרטאות לאומיות רבות. בסיורנו בעיר נבקר בפארק האנדרטאות. האנדרטה המרשימה לנשיא השישה עשר של ארצות הברית אברהם לינקולן, האנדרטאות למלחמות וויאטנם וקוריאה והאנדרטה הלאומית של מרטין לותר קינג.
נבקר במוזיאון התעופה והחלל, במוזיאון השואה. נצא לתצפית על הבית הלבן ועל גבעת הקפיטול ונקנח באנדרטת איוו ג׳ימה. בדרכנו ללינת הלילה נעצור לארוחת ערב מפנקת וכשרה.
לינה אזור וושינגטון

יום 9 חמישי: פנסילבניה – פילדלפיה (פעמון החרות) – לוס אנג'לס
לאחר ארוחת הבוקר נצא למדינת פנסילבניה. נתחיל את היום בטעם מתוק. ביקור בעולם השוקולד שבעיירה הרשי. בביקורנו נצא לנסיעה בקרוניות מיוחדות ונצפה בתהליכי ייצור השוקולד. כמובן שבסופה נוכל לטעום וגם לרכוש ממטעמי ממלכת השוקולד.
נמשיך את דרכנו למחוז לנקסטר שם מתרכזת קהילת אנשי האמיש. בני אמיש (Amish) הם נוצרים, המשתייכים לזרם האנבפטיסטים, שהחל את דרכו במאה ה-16 בשוויץ. הם ידועים באורח החיים הצנוע והסגפני ובסירובם לאמץ את אורח החיים המודרני. מזהים אותם, בדרך כלל, בשל לבושם הצנוע ונסיעתם בכרכרות רתומות לסוסים. בני אמיש החלו את דרכם בשוויץ וממנה היגרו למדינת פנסילבניה. חוקי הכנסייה כוללים איסור על שימוש בחשמל, טלפונים ומכוניות. נבקר במרכז מבקרים שם נוכל לטעום מקצת מעשי ידיהם של האמיש, נראה את החוות ושטחיהם הגדולים ונבקר אצל ג׳יימס מעבד העורות.
תחנתנו השלישית בדרכנו חזרה לניו יורק תהיה פילדלפיה, העיר הגדולה במדינת פנסילבניה. פילדלפיה הייתה בירת ארה"ב לפני וושינגטון. בעיר נכתבה מגילת העצמאות ובה הוכרזה עצמאותה של ארצות הברית. נבקר במרכז העצמאות, נוכל להצתלם עם פסל החירות. נראה את האנדרטה שנבנתה ליוני נתניהו, ניסע בשדרת דגלי האומות. נעצור לצילום במדרגות מוזיאון האומנות ליד פסלו של ״רוקי״. חזרה לשדה התעופה בניו יורק בשעות הערב. טיסה ללוס אנג'לס. עם ההגעה העברה למלון.
לינה אזור לוס אנג'לס

יום 10 – שישי: לוס אנג'לס LOS ANGELES
לוס אנג'לס העיר השנייה בגודלה בארה"ב. מרכז בינלאומי לעסקים, מסחר, בידור, תרבות, תקשורת, אופנה, מדע, טכנולוגיה וחינוך. העיר היא ביתם של מוסדות חשובים בתחומים מגוונים, והיא אחד ממרכזי הכלכלה החשובים ביותר בארצות הברית. העיר דורגה השלישית בעושרה, והחמישית באיתנותה והשפעתה בעולם. בשטח העירוני של העיר מתגוררים למעלה מ 4 מיליון תושבים. מסביב לעיר למעלה משמונים שכונות, עיירות וערים ובהם מתגוררים כ 18 מיליון תושבים. העיר סובלת מבעיות תחבורה קשות מכיוון שאין מערכת הסעה המונית יעילה. נצא לסיור מקיף "בעיר המלאכים" – באתרי התיירות השונים והמפורסמים. נעלה לתצפית הצופה על  העיר ועל השלט המפורסם ״הוליווד״. נגיע לביקור בטיילת המפורסמת ״שדרות הכוכבים״ ונדרוך על המרצפות הנושאות את שמם של שחקני הקולנוע הידועים. ניסע לשכונת היוקרה בוורלי הילס ונצפה על הבתים והאחוזות המפוארות. נמשיך לרחוב רודיאו הידוע בחנויות היוקרה! בסמוך לו נראה את המלון – בוורלי וילשאר – בו הוסרט הסרט ״אישה יפה״. ניסע אל חוף הים ווניס ביץ׳ – במקום טיילת חנויות בוטיק, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט. נקפוץ לביקור ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה הידוע גם במסעדות, מתקני השעשועים ובעיקר בגלל הגלגל הענק. נקנח בסיור רכוס בשכונת ווניס ביץ הבנויה לאורך תעלות מים.
לינה אזור לוס אנג'לס

יום 11 – שבת: לוס אנג'לס
לאחר ארוחת הבוקר, איסוף מהמלון ויום בילוי ביוניברסל סטודיו.
לינה: אזור לוס אנג'לס

יום 12 ראשון, לוס אנג'לס – סאן דיאגו – לוס אנג'לס
לאחר מנוחת השבת וארוחת הבקר, נצא דרומה לסאן דיאגו. העיר שוכנת בקרבת הגבול עם מקסיקו. גורם המשפיע על התרבות והרוגע הסוררים באזור בניגוד לללוס אנג'לס הרועשת. העיר התפתחה מאוד בתקופת מלחמת העולם השנייה בגלל בסיסי הצבא וחיל הים האמריקאי הנמצאים במקום. נבקר במספר אתרים מעניינים בעיר ובסביבתה. בחוף הים הנקרא – לה הויה, נחזה בצוקים, בעופות מגוונים ובכלבי ים השרועים על החול. נבקר בנושאת המטוסים – מיד-וואיי המפורסמת מימי מלחמת העולם השנייה. לאנייה גם נקודה ישראלית: האנייה קורקעה בשנת 1992 לאחר שהשתתפה במלחמת המפרץ. נטייל להנאתנו בטיילת המפורסמת בקרבת הנמל. ניסע על גשר קורנאדו ונראה את המלון הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני. המלון נפתח בשנת 1888 ופועל עד היום. אם הזמן יספיק לנו, נבקר בפארק בלבואה המפורסם. נקנח בביקור בעיר העתיקה של סאן דייגו העמוסה בחנויות בהן ניתן למצוא עבודות ומזכרות אינדיאניות וברובע חיי הלילה של סאן דייגו הנקרא – רובע הגאזלאמפ GAS LAMP. ארוחת ערב וחזרה למלון בלוס אנג'לס.
לינה לוס אנג'לס

יום 13 – שני: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1
נצא מלוס אנג'לס בשעת בוקר מוקדמת, עלייה על כביש 101 הנקרא אל קמינו ריאל – דרך המלך. עצירה ראשונה בעיר סנטה ברברה הנחשבת לריביירה של קליפורניה בגלל מזג האוויר הנוח שלה. בעיר התגורר הנשיא לשעבר רונלד רייגן. נבקר בחצר מתחם המנזר שנבנה בידי נזירים ספרדים במטרה לנצר את תושבי המקום.
נבקר בעיירה סולבנג, המעוצבת בסגנון עיירה דנית. בתחילת המאה הקודמת התנחלו שם מהגרים דנים שהתקבצו מאזורים שונים בארה"ב. נמשיך בנסיעה מסנטה ברברה דרך הרי סנטה אינז לעיר סאן לואיס אוביספו ונבקר במלון המיוחד "מדונה אין" כשכל 109 חדריו מעוצבים ומרוהטים בעיצוב מוזר ושונה – לא לפספס ביקור בחדרי השירותים.
הפסקה לארוחת צהריים. משם נתחבר לכביש מספר 1 דרך החוף המפורסמת  (בקטעים המורשים לנהיגה) הנחשב לכביש היפה ביותר בארה"ב. בצדי הדרכים נצפה  בצוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. עצירה במספר נקודות תצפית ייחודיות. נשתדל לעצור לתצפית על שמורת פילי הים. נבקר בעיירת האומנים המפורסמת – כרמל, בעלת ריכוז האומנים הגדול שפרסומה בא בעיקר בשל ראש העיר לשעבר, קלינט איסטווד. לינה באזור.
לינה באזור

ימים 15 – 14 – שלישי רביעי: כביש מספר 1 – מוטריי – סאן פרנסיסקו – מודסטו
יום 14: המשך הנסיעה הסיורים והתצפיות לאורך כביש החוף
בשעות הצהריים נגיע לסאן פרנסיסקו בה נבלה היום ומחר. סאן פרנסיסקו העיר הנחשבת לאחת הערים היפות בארה"ב ולעיר הליברלית ביותר בארה"ב. העיר קבלה 7 פעמים את התואר – העיר מספר 1 בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות.
נפתח את ביקורנו בהיכל העיריה שנבנה בצורת מבנה גבעת הקפיטול. מרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. הבניין חרב לחלוטין ברעידת האדמה בשנת 1906 ונפתח מחדש בשנת 1915. נבקר ברחוב המפותל ביותר בעולם, רחוב לומברד, הנקרא בעגה הישראלית – רחוב הפרחים.
נסיעה קצרה תביא אותנו לחוף הים. נטייל בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 PIER המפורסם באריות הים רבים הרובצים על הסלעים. נצא לשייט של כשעה במפרץ. נעבור מתחת לגשר הזהב, נחלוף בקרבת כלא אלקטרז, חזרה לרציף להפסקת צהריים. עם סיומה נמשיך לעוד מספר אתרים – היכל האומנויות והמדע, נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נרד משם לביקור בעיירת האומנים – סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות. ניסע לרכס הגבוה שבסאן פרנסיסקו הנקרא בשם הגבעות התאומות, מהגבעות תצפית על העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב, בכניסה לרובע יש מסעדה כשרה. בסיום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי ללינה בעיר מודסטו. עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב לאחר מציית גשר המפרץ, נעצור לתצפית באי המטמון נצפה על העיר המוארת בשלל אורות, מראה מדהים.
יום 14 לינה באזור סאן פרנסיסקו
יום 15 לינה במודסטו

יום 16 – חמישי: פארק יוסמיטי/פארק עצי הסקויה וקינגס קניון
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הידועים בארה"ב. שמו של הפארק נגזר מהשם – אוזומטי – דב גריזלי באינדיאנית. נצפה במפל הגבוה – הינומת הכלה. נראה את צוק סלע הגרניט "המונוליטי" הגבוה ביותר בעולם הנקרא – אל קפיטן. ניסע לנקודה שממנה נצא להליכה רגלית קצרה במעבי היער לתצפית לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. נמשיך במעלה ההר אל נקודת – תצפית ממנה ניתן לצפות על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. נסיים במריפוזה – פארק קטן של עצי סקויה.
לחילופין – בהתאם לתנאי הדרך נבקר בפארק עצי הסקויה ובקינגס קניון – אזור בו גדלים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 – 10 מטר. נצפה בעצים הענקיים, נעלה לתצפיות מדהימות על רכס הסיירה נבאדה והעמקים שסביבו. בתום הביקור במקום נצא לכיוון לאס ווגס, עד הגיענו לעיירה בייקרספילד.
לינה בעיירה בייקרספילד

יום 17 – שישי: בייקרספילד – לאס ווגאס – סכר ההובר – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבקר נצא בנסיעה לכיוון לאס וואגס. נחצה את מדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הענקיים ששמם התנכ"י ניתן להם ע"י המורמונים שעברו במקום. על גבול המדינות קליפורניה ונבאדה נעצור לקניות באוטלט הידוע PRIME – פריים.
בדרך נבקר בעיירת הכורים הנטושה "קליקו" CALICO. העיירה נבנתה בסוף המאה ה-19 כאשר אנשים רבים עברו מערבה בעקבות הבהלה לזהב. במקום פעלו כ -50 מכרות כסף. עם ירידת ערכו וחוסר הכדאיות בכריית המחצב, המקום נעזב. מספר מבנים שופצו והם מאפשרים לנו לחוות את צורת החיים של המהגרים מערבה בתקופת הבהלה לזהב ואנשי המערבונים. אחר הצהריים נחלוף על פני לאס ווגס. נבקר בסכר ההובר HOOVER DAM, הסכר נקרא ע"ש הנשיא ה-31 של ארה"ב. הפרויקט הוכר כאחד מפלאי הטכנולוגיה של המאה ה – 20. הסכר הוקם כפרויקט לאומי בשנות המשבר הכלכלי של שנות ה-30. מטרתו שליטה במי נהר הקולורדו, חלוקת מים לחקלאות וייצור חשמל. בנית הסכר יצרה את אגם מיד MEAD שהוא הגדול באגמים המלאכותיים של ארה"ב, גובהו של הסכר 220 מר'. נגיע למלון התארגנות ונוכל לצאת רגלית לסיור בין בתי המלון הפרוסים "בסטריפ".
לינה לאס ווגס

יום 18 – יום שבת : לאס וגאס
יום חופשי לסיורים "בסטריפ" – אזור התיירות המפורסם של לאס ווגס.
לינה – לאס וגאס

יום 19 – יום ראשון: לאס ווגס – הגרנד קניון הגדה הדרומית – ויליאמס – פלגסטף/טובא
נצא דרומה לכיוון אחד משיאי הטיול הגרנד קניון. בדרכנו נעצור לתצפית יפה על "נהר הקולרדו הקטן", אחד הנהרות שנשפכים אל נהר הקולורדו.
ניכנס אל הגרנד מצדו הדרומי של הקניון – נעצור בנקודות תצפית שונות. מכל נקודה נוכל לצפות בתצורות נוף שונות, צבעים וגוונים שונים. ממדיו של הקניון הקנו לו את שמו. אורכו למעלה מ – 400 ק"מ, רוחבו נע בין 15 ל-30 ק"מ ועומקו כ- 1,600 מר'. במרכז הקניון עובר נהר הקולורדו. נעבור בעיירה ויליאמס היושבת על צומת הדרכים של כביש 66 ROUTE. כביש 66 מפורסם בתרבות האמריקאית בהיותו הדרך הראשונה שחצתה את ארה"ב לכיוון מערב בזמן הבהלה לזהב. על דרך זו נכתבו שירים, יש אופנה ומוצרים שונים הנקראים בשם זה. בעיירה נמצא מזכרות ועיצובים התואמים את תקופת הזהב של הכביש.
לינה – פלגסטף/טובא

יום 20 שני: גשר הנבאחו – סכר הגלן – אגם פאוול – פייג' (פרסת הסוס)
פארק ברייס – סדר CITY CEDAR
נצא צפונה, נעלה על גשר הנבאחו מעל נהר הקולורדו, נעצור לצילומים. נרד לדרך נוף בה נוכל לצפות בסלעים ענקיים בצורות שונות, נרד עד לגדת הנהר ונוכל לטבול במימי הקולורדו. נמשיך צפונה נגיע ונעלה לתצפית ייחודית ויפה על נהר הקולורדו מנקודה הנקראת "פרסת הסוס" – תפנית חדה של 270 מעלות של זרימת נהר הקולורדו – בצורת פרסה.
נגיע לסכר הגלן שעל נהר הקולורדו. ניכנס אל מרכז המבקרים, במרכז תצוגה והסבר על המבנה הטופוגרפי של האזור ותצפית יפה על נהר הקולורדו. הסכר נבנה בשנות ה 50 של המאה שעברה. בניית הסכר נעשתה במטרה לווסת את זרימת נהר הקולורדו ולייצור חשמל. בניית הסכר יצרה את אגם פאוול שהוא האגם המלאכותי השני בגדלו בארה"ב. נעבור בעיירה פייג'.
נסיעה לקניון ברייס. למרות ששטחו רק כ 145 קמ"ר, נחשב ליפה ביותר. תוך כדי סיור על גדות הקניון נוכל לראות תבליטי ההודוס בגווני אדום ולבן – מדהימים ביופיים. הקניון הנקרא על שם מנהיג מורמוני – אביעזר ברייס שחי בקניון מספר שנים ויצא באמירה מפורסמת על האזור ״מקום של גיהינום לאבד בו פרה״. הפארק נמצא בגובה של כ 2,400 מר' מעל פני הים. הרוחות, הגשמים והשלגים הם אלה שיצרו את תצורות הנוף הייחודיות המכונות בשם הודוס. לאחר הביקור בברייס קניון נצא ללינה בעיירה סאדר CEDAR.
לינה סאדר סיטי

יום 21 – יום שלישי: סאדר סיטי –- פארק ציון – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק הלאומי ציון. קניון שהתגלה על ידי מורמונים, מבחינתם המקום היה מדהים ושמימי והם נתנו לו את השם – ציון, על שמה של ארץ הקודש. שטחו של הפארק 593 קמ"ר. נחצה את הפרק בנסיעה ונצפה בתצורות הנוף הייחודיות שנוצרו בסלע בעל גווני האדום. בעמק זורם נהר בשם נהר הבתולה, נצפה בנופי הצוקים היפים ונצלם את הסלעים שיצרו מעין שער כניסה לפרק. אורכו של הקניון 24 ק"מ ועומקו מגיע עד 800 מר'. האקלים שבאזור מאפשר קיום מגוון גדול של בעלי חיים, בעלי כנף וצמחיה.
מפארק ציון נצא לבלות את הלילה האחרון של טיולנו בלאס ווגס המוארת.
לינה – לאס ווגס

יום 22 – רביעי: לאס ווגס – לוס אנג'לס – טיסה לישראל
לאחר ארוחת הבקר, נסיעה לשדה התעופה לטיסתנו ארצה

יום 23 – תל אביב – הנחיתה בישראל

לקריאת כתבה על מערב קנדה וצפון ארצות הברית לחץ

לקריאה נוספת לחץ

לפרטים: 0722511902

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

7.4-29.4 // 21.4-13.5 // 12.5-3.6 // 2.6-24.6 // 30.6-22.7//

4.8-26.8// 11.8-29.9

1.9-24.9 (24 ימים) // 29.9-21.10

 

מידע נוסף אודות ארצות הברית טיול מחוף לחוף

המחיר כולל:

טיסה בינל"א (דרך אירופה): ת"א – ניו יורק, לוס אנג'לס ת"א
טיסת פנים (לא כולל עלות המזוודה, ישולם לחברת התעופה בצ'ק אין ע"י הלקוח)
אירוח בבתי מלון דרגת תיירות טובה
ארוחות בוקר אמריקאיות, למעט לאס ווגס
העברות משדות התעופה למלונות וחזרה מהמלונות לשדות התעופה
הדרכה בעברית
כניסות לכל האתרים
כניסות לכל הפארקים שבמסלול
רכבים ממוזגים
טיפים לנותני השירות המקומיים – לא כולל המדריך (נהוג לתת 3$-4$ לנוסע ליום)

המחיר אינו כולל:
ארוחות שלא פורטו
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען
כל מה שלא נכלל בסעיף המחיר כולל

ביטוח בריאות ומטען – ניתן כיום לבצע ביטוח בריאות ומטען 180 יום לפני יציאת הטיול, התשלום הנו עבור מספר ימי הטיול בלבד, אך הוא תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה. ניתן לבצע ביטוח ביטול מכל סיבה תוך שבוע מכרטוס כרטיסי הטיסה. נשמח לתת הצעה לביטוח.

וויזה – הכניסה לארה"ב מחייבת וויזה בתוקף, בגלל התור הארוך, לראיון בשגרירות ארה"ב, מומלץ לבצע מוקדם ככל האפשר, ניתן לבצע באמצעותנו.

שינויים בתכנית: ניתן בתאום מראש לשנות את מועד היציאה או החזרה, להוסיף יעדים נוספים, לשלב קרוז ועוד.

מחיר ארצות הברית טיול מחוף לחוף

ימים ולילות תאריכים נוסע בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר נוסע 3 ו- 4 (כל אחד)
23 ימים 21 לילות 7.4 // 21.4 // 19.8 // 12.5//29.9 $5,890 $1,350 $5,290
23 ימים 21 לילות 2.6 // 30.6 // 21.7 // 4.8 //11.8// 1.9 (24 ימים) $5,990 $1,550 $5,390

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

דילוג לתוכן