ארה"ב המערב הייחודי

טיול בחוף המערבי, כולל הגרנד קניון, 6 ימים – 5 לילות

הזמן עכשיו את החופשה המושלמת שלך

ארה"ב המערב הייחודי

סיור בסאן פרנסיסקו
סיור בלאס ווגס
תצפית פילי הים
שיט בסאן פרנסיסקו
גשר הזהב
פארק יוסמטי
הגרנד קניון

מסלול ארה"ב המערב הייחודי

יום ראשון: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1 – סן פרנסיסקו
לאחר איסוף המטיילים באזור העיר לוס אנג'לס נעלה על כביש 101 ההיסטורי המכונה גם – דרך המלך. בדרכנו צפונה לסאן פרנסיסקו נבקר במספר אתרים במרווחי נסיעה של כשעה ביניהם. הראשון – סנטה ברברה המכונה הריביירה של קליפורניה, מפאת מזג האוויר המושלם שלה. ביקור שני בעיירה – סולבנג המעוצבת כעיירה בדנמרק. בתחילת המאה הקודמת התנחלו באזור מהגרים דנים. סולבנג ידועה במאפי הגבינה הייחודיים שלה. הביקור הבא במלון הנקרא – מדונה אין, מלון ייחודי בעל 109 חדרים כשכל חדר מעוצב, מסוגנן ומרוהט באופן שונה. לאחר הפסקת הצהריים בעיר סאן לואיס אוביספו נתחבר לכביש מספר 1 הנחשב ליפה ביותר בארה"ב. צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. נעצור במספר תצפיות לאורך הכביש כולל נקודת תצפית על פילי הים, נבקר בעיירת האומנים המפורסמת- כרמל, עיירה שבה ריכוז גדול של אמנים. העיר התפרסמה ע"י ראש העיר לשעבר – קלינט איסטווד. משם נמשיך ללינה באזור סאן פרנסיסקו.

יום שני: סן פרנסיסקו
.נבקר בעיר סאן פרנסיסקו הידועה בכל העולם ביופייה ואתריה הייחודיים, העיר שקבלה 7 פעמים את התואר
העיר מספר אחת בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות
נבקר באתרי העיר:
היכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. ההיכל חרב לחלוטין ברעידת האדמה ב 1906 ונפתח מחדש ב 1915. נבקר ברחוב לומברד, המפותל ביותר בעולם הנקרא בעגה הישראלית – רחוב הפרחים. נסיעה קצרה אל החוף, נדלג בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 המפורסם באסדות שעליהם שוכבים אריות הים. נצא לשייט מדהים של כשעה, במפרץ, בספינה מתחת לגשר הזהב, נתקרב לכלא אלקטרז הממוקם על אי, נחזור לרציף להפסקת צהריים, עם סיומה נצא לעוד מספר אתרים- היכל האמנויות והמדע הייחודי. נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נצא לביקור בעיירת האומנים – סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות.
נטפס ברכב לנקודה הגבוהה ביותר בסאן פרנסיסקו, כ 300 מטר מעל פני הים, הנקראת – גבעות התאומים. במקום תצפית על כל העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב. בתום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי. בחציית גשר המפרץ עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב נעצור בעמדת תצפית באי המטמון כדי לראות את העיר המוארת בשלל אורות. מראה מרהיב.

יום שלישי: יוסמיטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הפופולריים ביותר בארה"ב. פארק היוסמיטי, שמו של הפארק גזור מהשם- אוזומטי, דוב גריזלי באינדיאנית. בפארק מפלי מים גבוהים, יערות וסלעי ענק. במפל הנקרא- הינומת הכלה נראה את צוק סלע הגרניט הגבוה ביותר בעולם הנקרא – אל קפיטן. ניסע לבקר במריפוסה גרוב- פארק בו נמצאים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 – 10 מטר. לאחר הביקור נצא בדרכנו חזרה ללוס אנג'לס. לממשיכים ללאס וגאס לינה על אם הדרך בעיר בייקרספילד או וולנסיה.

יום רביעי: לאס ווגס
לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה לכוון לאס וואגס הידועה כעיר ההימורים ועיר החטאים. בדרך נעבור במדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הידועים, ששמם ניתן להם ע"י מורמונים שעברו באזור. נעצור למנוחה וקניות באאוטלט שנקרא – הפריים, ממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה. נגיע לווגאס למלון הממוקם על הסטריפ, הרחוב המרכזי שבו ממוקמים רוב בתי המלון המפורסמים של העיר. מנוחה קצרה ויציאה לטיול וביקור באטרקציות המפורסמות. במלונות – ונציה, לוקסור, ניו יורק, באלג׳יו, מיראז׳, קיסר ועוד. נטייל בעיר שלא נמה לעולם והמוארת ביותר בעולם. לאחר הסיור המקיף תוכלו לבקר באופן עצמאי בבתי הקזינו הרבים ולחוות את חיי הלילה בוואגס.
לינה בווגאס

יום חמישי: ווגאס – סכר ההובר – גרנד קניון – ווגאס
נעזוב את עיר האורות, לביקור בגדה המערבית של הגרנד קניון הנחשב לאחד משבעת פלאי עולם. בדרכיו נעצור לביקור בסכר הגבוה ביותר בארצות הברית. סכר שנבנה ב 1931 על מנת לספק עבודה לטווח הקצר ומים וחשמל לטווח הארוך. נראה גם את האגם המלאכותי הגדול ביותר בארה"ב שנוצר עקב בניית הסכר – אגם מיד. נמשיך לביקור בגרנד קניון במספר עמדות תצפית. עם סיום הביקור חזרה ללאס וגאס, המשך ביקור באטרקציות הנוספות של העיר.
לינה בווגאס

יום שישי: לאס ווגס – לוס אנג'לס
נצא מווגאס בשעות הבוקר לכיוון ללוס אנג'לס . בדרכנו נעצור לביקור בעיירת הרפאים -קליקו. עיירת כורים ידועה. נבנתה בשנות הבהלה לזהב. במקום כרו כמויות כסף גדולות, העיירה ננטשה בשנת 1881 עקב ירידה דרסטית של מחירי הכסף בעולם. מקום מיוחד ומעניין המספר על אופן החיים של הכורים. משם נמשיך בנסיעתנו ונגיע אחר הצהריים ללוס אנגלס. הגעה לפני כניסת השבת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Print Friendly, PDF & Email

תאריכי הטיול

יציאה בימי ראשון

יש להירשם מראש ולוודא את האפשרות להצטרף לטיול

מידע נוסף אודות ארה"ב המערב הייחודי

המחיר כולל:
● סיורים באתרים כפי שצוינו במפרט
● הטיולים באווירה חמה ומשפחתית
● הדרכה בעברית בלבד
● מזוודה אחת לכל נוסע
● אסוף ופזור המטיילים ממקומות האירוח
● רכבים ממוזגים, סוג הרכב בהתאם למספר המשתתפים
● כניסה לאתרים ולפארקים שצוינו במפרט
● לינה במלונות ברמת תיירות טובה
● ארוחת בוקר אמריקאית, בבתי המלון למעט לאס ווגס

המחיר אינו כולל
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען
* ארוחות נוספות
* כנסות לאתרים נוספים

מחיר ארה"ב המערב הייחודי

ימים ולילות נוסע בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר נוסע 3 ו 4 בחדר כל אחד
6 ימים 5 לילות $1149 $300 $989

עדיין מתלבטים? יועצי התיירות שלנו ישמחו לסייע לכם

טיולים נוספים

דילוג לתוכן