מלוס אנג'לס לגרנד קניון כולל מרפסת הזכוכית

יום טיול לגרנד קניון – מערב WEST RIM, כולל גשר הזכוכית SKYWALK + א. צהריים
יציאה בימי ראשון ורביעי

אנו עוזבים את לאס וגאס לכיוון מערב, נעבור על פני אגם מיד MEAD וסכר ההובר
DAM HOOVER בדרך לאחד מ-7 פלאי תבל – הגרנד קניון.
עם ההגעה נעלה בהסעה מקומית עם אחד מילידי המקום בני שבט  Hualapai עד לנקודת התצפית הראשונה הידועה בשם .Eagle Point
הגענו אל ה- Skywalk  המפורסם של גרנד קניון. שביל זכוכית בצורת פרסה, נמצא 4000 רגל מעל רצפת הקניון.  מהמרפסת נצפה בנופים המרהיבים והמיוחדים במינם של הגדה המערבית של הקניון. העיצוב הייחודי של הגשר גורם לתחושת חוסר משקל כאלו שאתה "צף" עם הנוף של 360 מעלות. שימו לב, עלות הכניסה ל– Skywalk  כלולה במחיר הטיול.
לאחר שנהנה מה-skywalk  נבקר בכפר האינדיאני הקטן של שבט Hualapai נהנה מארוחת צהרים טעימה כלולה במחיר, בבית הקפה הממוזג  .
בתום הביקור בנקודת איגל, הסיור ימשיך עד לנקודת גואנו, ממנה יש נופים מרהיבים. הטופוגרפיה הייחודית של האזור שמשה רקע לסרטי הוליווד במשך עשרות שנים.
הקדישו את זמנכם לצפייה בנוף או תיהנו מטיול רגלי באחד מהמסלולים הרבים באזור.
שביל אחד כזה יוביל לשרידים של אתר חשמליות היסטורי שנהג להעביר כורים למרחק של 8,800 רגל על ​​פני התהום למכרות העטלף גואנו, שהעניקו לאזור זה את שמו.
לאחר חקר האזור, אנו חוזרים לנקודת גואנו בה אנו מבקרים בשוק Hualapai  נוכל לקנות את מוצרי האומנויות והאומנות שלהם הנעשות בדרכים מסורתיות, בעבודת יד. זו גם ההזדמנות האחרונה שלנו לארוחה קלה ב- Guano Point Cafe,  מסעדה חיצונית עם נופים מדהימים לפני שנתחיל לחזור לקראת הגעה מוקדמת בערב ללאס וגאס.

הדרכת הטיול בשפה האנגלית, יינתן דף הדרכה בשפה בעברית

עלות למשתתף: $229

נקודות מפגש

 

גלילה לראש העמוד
×
דילוג לתוכן